הום סטיילינג וטיפים לעיצוב

כשהאביב כבר כאן אין דרך נפלאה יותר מלהכניס משב של הום סטיילינג מדהים לבית ולשנות את האווירה לבלתי היכר. מחפשים אווירה כזאת? רוצים לשנות את נראות ואת תחושת הבית ולבחור במשהו קליל ונעים יותר? מהכריות ועד לשולחנות והכיסאות, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת אודות שינוי מבורך. 

מחפשים ריהוט מדהים? עיצוב פנים מושלם ללא פשרות שיתאים למה שאתם או בני המשפחה אוהבים? הנה כמה דברים אודות סוגי ההום סטיילינג הכי מבוקשים בארץ ובעולם. 

כל בית והסגנון שלו  

כאשר מדברים על הום סטיילינג מדברים חשוב להתחיל קודם כל מבחירת הסגנון, מה יהיה המועדף עליכם? השוק רווי סגנונות כאלה ואחרים וכאן אתם נכנסים לתמונה ואמורים למצוא את זה המתאים ביותר לאופי העיצוב והבית שלכם. 

זו יכולה להיות דירה בבניין מגורים ישן או חדש, הרעיון לצד עיצוב מושלם הוא גם ליישם את הנוחות המרבית ובו זמנית לתת את האמירה החזקה ביותר והייחודית ביותר שלכם. 

כל סגנון שנוצר אי פעם נוצר בהתאם לצרכים וכן לטעם אישי ולכן הרשימה קצרה מלהכיל, כאן אתם רק צריכים להתאים את עצמכם או יותר נכון להתאים את העיצוב למה שאתם ובני המשפחה מעדיפים יותר מכל. 

אז איזה עיצוב כדאי לבחור? סוגי עיצובים שונים 

כפי שהבנתם, יש מגוון של סוגי עיצוב, השאלה היא איזה הום סטיילינג הוא החביב עליכם מכל? בשלב הזה בואו ונדבר על עיצוב מודרני, עיצוב שהתפתח כבר בשנות השלושים של המאה הקודמת – הכול כתוצאה מקדמה ומהפיכה גם בתחום התעשייה. מבין כל המאפיינים, מאפיין של עיצוב זה הינו פשוט וחף מקישוטים- בגדול הוא מבוסס על גאומטריה. 

שלא בדומה לעיצובים האחרים, כאן תמצאו קווים נקיים למדי לצד צורות טבעיות וחומרים טבעיים כמו בטון, עץ, מתכת, צבעים משולבים ואפילו זכוכית – כל אחד לפי טעמו האישי ובתנאי שהשילובים משתלבים בצורה טבעית ומושכלת. 

לצד זאת יש אנשים שיטענו כי עיצוב זה מתאים יותר למקומות פורמליים או בגדול עיצוב המשדר מעט קרירות אם כי בשימוש באמצעות חומרים חמים ניתן בהחלט לשנות את הדבר ולקבל עיצוב נקי שהוא מעט חמים. 

העיצוב המודרני יתאים את עצמו לרוב לאזורים וחללים גדולים ומרווחים יותר. לצד גופי תאורה נקיים, רהיטים מרחפים ומעקה זכוכית זו בהחלט יכולה להיות בחירה מצוינת למי שאוהב עיצוב חלק וחף "מקישוטי יתר". 

רעיון נוסף ליישום הום סטיילינג מושלם זה עיצוב עתיק או בחירת רהיטי רטרו, יודעים מה ההבדל ביניהם? רטרו הוא רהיט שמעוצב בהשראה של עשור הקודם אך אין לו את אותו הייחוס כמו רהיט שבמהותו באמת וינט'ג מיושן וזקוק לטאץ מחודש בכדי להאריך את חייו בעוד עשרים שנים. 

השילוב בין רהיטי רטרו לוינטג' יכול בהחלט למשוך תשומת לב מרובה בזכות נראות ישנה ויכולת שלא לפסוח גם על הנראות והדרישה המודרנית. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 054-2040445