אדריכל בתים פרטיים

תכנון מושלם, בית בנראות אחרת לגמרי, רגע מרגש והכול בזכות המוני בתים פרטיים שעוצבו ואמרו את המילה האחרונה בתחום האדריכלות הפרטית. אז מה קודם למה ואיך עיצוב מחודש יכול לרגש אתכם ולגרום לכם לאהוב יותר ויותר את חלקת האלוהים הפרטית שיצרתם? מסתמן שכל זה מגולם למילה אחת "אדריכלות". 

באמצעות אדריכל בתים פרטיים תוכלו גם אתם לבחור את המטרות שלכם, לספר לאדריכל אודות האופי שלכם וההעדפות שלכם ולצאת לדרך חדשה – בית מעוצב ברוח הרגע ועל פי הרצונות ומה שיודע להקפיץ לכם את מצב הרוח ובגדול להעניק לכם תחושה עילאית בכל פעם שתצאו או תחזרו אל הבית. 

לצד הקשבה ושיתוף מלא, תוכלו גם אתם לשנות את נראות הבית ולאפשר לכם ליהנות ממגורים חדישים שיגרמו לכם אושר למשך שנים רבות. 

מיהו אדריכל בתים פרטיים ואיך הוא תורם לאווירה בבית? 

כפי שהבנתם, אדריכלות בית פרטי או כל אדריכלות יכולה בהחלט להעלות על פניכם חיוך מושלם ובתנאי שתשיגו את האדריכל בתים פרטיים שלא רק מבין באדריכלות אלא גם ביחסי אנוש והקשבה. מצאתם אדריכל שיכול להוביל אתכם דרך תהליך מרתק שכולו יצירה מחושבת ותכנון מדויק? כנראה שאתם הולכים לקבל את הבית המושלם למגורים, הבית שתמיד חלמתם עליו. 

אז מה המשימה של מעצב הפנים? תחילה עליו להבין מהם הצרכים של כל דיירי הבית, מהו האופי הרצוי והאווירה שתהיה בבית. פרמטר נוסף וחשוב הינו גובה התקציב שיש לכם לביצוע פרויקט העיצוב. 

כמו כן, כאשר בחרתם את מעצב הפנים שלכם, אל תפסחו על לוח הזמנים שמתאים לכם, וודאו כי אכן מדובר בנותן שירות עם ידע ותיק עבודות עשיר ובגדול אחד כזה שיודע ויכול להקשיב לכם ולשתף פעולה לאורך כל הדרך. 

למה איתנו?

לצד ניסיון וידע, חשוב מאוד לוודא כי המעצב הנבחר פועל מתוך תשוקה ואהבה למקצוע, עד כמה זה חשוב? זה חשוב בכל תהליך ובכל שירות אותו תדרשו וזאת בכדי שאף אחד לא יגיע ויספק לכם את השירות המבוקש "על אוטומט". 

כמו בכל שירות גם כאן חשוב למצוא את המעצב שחושב מחוץ לקופסא והבנת היופי והיצירה, בעל ניסיון שידע לתת מענה לכל בעיה בשטח. כאן נכנס לתמונה מעצב פנים דניאל מיכאלי, שיתחיל את תהליך העיצוב החל מהבנת הרצונות שלכם, יקשיב לכם ורק לאחר מכן יוביל אתכם בתהליך תוך כדי הכרת הנתונים הקריטיים להצלחת הפרויקט. 

בסיכומו של דבר אם תשאלו את רוב בעלי המקצוע הם יעידו כי אי אפשר להתעלם משירותי תכנון אדריכלי ראשוני – התכנון שייקבע אודות הפוטנציאל הטמון בכל חלל או סביבה, הסקיצות הראשוניות והכול במטרה אחת – לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בזמן אמת. 

מעוניינים בשירותי אדריכל בתים פרטיים? צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 073-375-3072, והתחילו להגשים את החלומות שלכם.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 054-2040445