הום סטיילינג לבית

אחד הדברים היותר נדרשים בעיצוב הבית זה בעיקר המחמאות… "וואו מי עיצב לכם את הבית"? אלו רק חלק מהמחמאות שתקצרו בתום העיצוב לבית הישן חדש או לדירה שאליה נכנסתם זה עתה. 

מבלי לפצוח בתקציב גדול מדי, מבלי להיכנס לשיפוץ מורכב או שבירת קירות, הום סטייל זו בהחלט האמירה החדשה ואולי זה מה שחסר לכם בכדי להפוך את הבית שלכם למקור השראה עיצובי לכולם. 

האם גם אתם הגעתם עם עצמכם להארה כי אתם זקוקים להום סטיילינג איכותי ובלתי מתפשר, שיאפשר לכם את שיא הנוחיות והיופי גם כשאין אורחים מסביב? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הום סטיילינג לבית אבל הפעם בואו ונדבר על בתים. 

איך עושים סטיילינג נכון לבית? 

תתפלאו אבל הום סטיילינג לבית לא חייב להיות לצד שביתר קירות, שיפוץ מורכב או יציאה מהתקציב אותו הקצבתם לעצמכם- להיפך, כאשר אתם מוצאים מעצב פנים שיעשה את העבודה עליכם לחפש את זה שיחולל את הפלא הרצוי ובגדול יסייע לכם לחולל שינוי מהותי כאמור מהפך של ממש! 

הבנת צרכי הלקוח 

אז מה צריך לדעת על הומסטיילינג לבית? קודם כל חשוב להבין את המטרה ובו זמנית את קהל היעד שמחפש לייצר את השינוי הזה. בגדול, הרעיון הוא לייצר בית שלא רק יקבל אתכם באהדה רבה בסוף יום עבודה אלא גם יזמן לא מעט מחמאות ורצון להישאר בזכות אופי של עיצוב מיוחד במינו, אנרגיה מדהימה ואווירה אחרת לגמרי. 

תכנון והתאמת הרהיטים 

במפגש הראשוני שלכם עם המעצב תרום העיצוב מגיע שלב התכנון ומטרתו להכיר את חלל העבודה וכך להתאים לו את הרהיטים הנכונים הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפיזי והרגשי. כן, כמו בתורת הפאנג שוואי גם כאן לכל רהיט שתבחרו ולכל מיקום שתבחרו ישנה משמעות רבה וכאן מוטלת עליכם אחריות מלאה לאתר את נותן השירות המתאים ביותר. 

אז איך מתאימים את הרהיטים? בשלב הראשוני נדבר על הרצונות שלכם, מה באמת אתם חולמים ומה המטרה שלכם? אילו צבעים אתם אוהבים? איזה מראה תרצו לצור בחלל אחד או מה יהיה הקונספט הכללי לכל העיצוב? במסגרת זו יספק לכם ההמעצב אפיון מדיוק והתאמת כל הרכיבים והמרכיבים שהם הרהיטים לחללים השונים בבית. 

הלבשת הבית 

לאחר שאפשרתם ללמעצב לשוטט יחד אתכם, להכיר את החללים בבית ולהתאים אפיון ספציפי אפשר לגשת אל מלאכת "הלבשת הבית" שהיא למעשה מלאכת הום סטיילינג לבית. שלא כמו עיצוב רגיל, הלבשת הבית זה משהו שהוא מעבר לדמיון. 

ולכן כשמדברים על הלבשת הבית ועל סטיילינג מדברים על חלל שהוא מעבר לפשוט אלא אחד כזה שיקנה את האווירה הייחודית ובגדול יאפשר לכם בדיוק את מה שעבר לכם בראש- בית שמלבושו תוכנן בקפידה ומקנה את שיא המקוריות, תוך כדי שימוש נכון בצבעים, התאמת החלל, הצבת הרהיט במקום הנכון ועוד. 

בגדול, הלבשת הבית זו בעצם סוג של מילה נרדפת לעיצוב מחודש, נתינת מרחב מכבד לכל חלל וכל חלק בבית על פי בחירת הצבעים הנכונה, סגנון עיצובי מתאים וכל מה שרוצים להגיד דרך העיצוב הנ"ל. 

לצד שימוש נרחב במגוון אפשרויות ורעיונות הבית יגיד את האמירה העיצובית שלכם וישלב בתוכו כל מה שנדרש בכדי להשיג את הגימור הסופי המושלם  – בית מדהים, ניגודים מדהימים והכי חשוב טקסטורות בלתי נשכחות. 

מה כולל שירות הום סטיילינג לבית? 

משרדינו מתמחה בשירותי הום סטיילינג לבית עבור בתי יוקרה, דירות וגן, פנטהאוז, חנויות בוטיק, מלונות בארץ ובעולם ועוד. טובי המומחים שלנו מסייעים לכם החל משלב הייעוץ ועד לרגע בו אתם נדרשים לבחור את העיצוב ואת האמירה המתאימה לכם ביותר. 

למה איתנו? 

דרך תכנון מדויק, ייצור הרהיטים,  התייחסות אל הפרודוקטים ודין ודברים אל מול מפעלי הייצור באירופה מוודאים טובי המומחים שלנו כי הפרוגרמה אכן מתאימה למוצר בצורה המדויקת ביותר והתוצאה? בואו והתרשמו מהמוני לקוחות שכבר אמרו כן להום סטיילינג שלנו!  

רוצים להפוך את הבית שלכם לממלכה שהיא הרבה מעבר? הצטרפו עוד היום אל המוני לקוחות שכבר הצליחו לשנות את האווירה בבית ואף בחיים עצמם- הכל בזכות הום סטיילינג דרוך מטרה – הום סטיילינג לבית שמביא שינוי ללא פשרות. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 054-2040445