עיצוב פנים בתי יוקרה

בתי היוקרה בהם נתקלתם לא פעם היו פעם חללים פשוטים, לעיתים הם היו אפילו בנאליים אבל אז כשהם פגשו מעצבי פנים שאפתנים ומוכשרים השתנו הדברים. נכון להיום אפשר להגיד כי בתי יוקרה מביאים יוקרה חזקה מאוד.

כיום כל אדם שיבקר בבית היוקרתי ירגיש מיד בהבדל ויבין, כאן ביקרה/ נגעה יד של אדם מוכשר שרואה את המטרה ואת העיצוב לנגד עיניו והתוצאה? בית יוקרתי במחיר שהוא לא בהכרח יקר או פרוץ מהתקציב שהקצבתם לעצמכם מראש. 

אז איך מגשימים את החלום של בית יוקרתי? רוצים לקום לבוקר חדש ולגלות כיצד הבית שלכם שינה את נראותו והוא כמו נלקח מאיזה מגזין יוקרתי לעיצוב? במאמר שלפניכם נדבר על עיצוב פנים בתי יוקרה שפעם היו פשוטים וכיום הם נחשבים ומסמלים יוקרה ללא פשרות. 

איך הופכים את הבית ליוקרתי?

בכדי לממש ולמנף בית בנאלי לבית יוקרתי כל מה שאתם צריכים זה עיצוב פנים בתי יוקרה שיודעים ויכולים לקחת את זה צעד אחד קדימה. כפי שהבנתם, אתם לא חייבים לחרוג מהתקציב ולא למצוא את עצמכם במצב כלכלי ירוד נוכח הבית היוקרתי. כיום יותר ויותר אנשים מצליחים להשיג מעצבי פנים שיודעים בהחלט לייצר יוקרה גם עם תקציב נמוך מהרגיל. 

נקודת ההתחלה אליה תשאפו להגיע היא לאתר את האדם הנכון שיעשה/ יהפוך את הבית או המשרד לממלכה המדהימה שלכם. כמו בכל דבר גם כאן יידרש מכם למצוא נותן שירות מאוד ספציפי שמתמחה ומכיר את התחום גם כשהתקציב המצוי בידיכם נמוך הרבה יותר מהרגיל. 

לצד הניסיון של המעצב חשוב לדבר גם על הכימיה שתיווצר ביניכם לבין נותן השירות, כמו בכל דבר גם כאן יחסי האנוש חשובים ביותר. עניין יחסי האנוש קריטי היות ואם תשלמו את כל הכסף כבר בתחילת העבודה לאדם חייכן ומכיל ייתכן כי בהמשך תגלו שהכול היה רחוק מלהיות אמיתי והתוצאה? מעצב שלא יתחשב ברצונות שלכם אלא ברצונות ובקו מחשבה משל עצמו. 

רוצים לעצב את הבית כך שייראה יוקרתי ומזמין ביותר? בחרו מעצב או שירותי עיצוב שיודעים לדבר באותה השפה אליה אתם שואפים והכול בשאיפה להשיג את העיצוב שיתאים אך ורק לקו המחשבה והרצונות שלכם. 

עיצוב פנים בתי יוקרה: איך הופכים בית ליוקרתי? 

השלב הראשוני עבר, כעת כאשר אתם יודעים מי המעצב המיועד למשימה הגיע הזמן להעלות את הכול על כתב. בחוזה שביניכם לבין המעצב תעלו את כל הנושאים החשובים החל מסגנון העיצוב ועד מקומות מאוד מסוימים או כל חלקי הבית. 

מרגע בו ייבחר קו העיצוב יגיע גם הקצב היוקרתי ואז בדיוק אז הכול יתבהר ויאפשר זרימה תוך כדי תשומת לב לכל פרט ופרט מהקטן ועד הגדול. מעצב פנים בשלב הזה כבר יבין את כל התמונה, יאסוף את כל המידע ויספק את המגע שלו לעיצוב אליו אתם שואפים- בית חלומות מדהים ויוקרתי כפי שוודאי נתקלתם או ראיתם אצל חברים או במגזין כזה או אחר. 

עצת הרגע! למרות שמצאתם מישהו שמתחבב עליכם ואתם עליו, עצרו רגע, בחנו את נקודותיו האחרונות, האם הוא מציע לכם עיצובים מקוריים וחושב מחוץ לקופסא?

מהו לוח הזמנים אותו העניק לכם? האם זה מעט זמן או יותר מדי זמן? אלו בהחלט דברים שחשוב לבדוק בנוסף – הכול במטרה לקבל עיצוב מושלם ללא פשרות, עיצוב שבוצע והוצא לפועל בקפידה ועם רמת איכות עבודה ללא פשרות. 

מהו סגנון יוקרתי? מזהים את הדברים המהותיים לפני שמגשימים את החלום 

סגנון יוקרתי הינו סגנון איכותי, מדוייק ולא מתפשר. את כל זה מביא אליכם מעצב פנים דניאל מיכאלי, מייסד משרד המתמחה במתן פתרונות תכנון דקדקנים ומתחכמים ללא פשרות. דניאל מאמין כי יש לבקר כל פריט ופריט ולברור כי אכן סומנו משימות בנוגע לבחירת חומר גלם איכותי וחזק, אריחי ריצוף טובים, ברזים וכל מה שייראה יוקרתי ופונקציונלי כאחד. 

כמו כן יש לקחת בחשבון את בחירת התאורה החכמה, מערכות השמע וכל מה שיכול לצור בית יוקרתי לא רק במראה אלא גם בפרקטיקה והנוחות. לסיכום, אל תשכחו גם את הפרטים שיכולים ואף קריטיים לטאץ האחרון- ההרמוניה האחראית על החלון המיוחד, השידה המיוחדת לרבות כל האלמנטים הפזורים מסביב.

מעוניינים בעיצוב פנים בתי יוקרה? אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עוד היום לטלפון שמספרו 073-3753072 והגיעו לייעוץ ראשוני בדרך להגשמת החלום.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073