אדריכלות בתי יוקרה

כשמדברים על תחום האדריכלות מדברים על הדרך הנכונה והאיכותית ביותר לכל תהליך בנייה איכותי בבית הפרטי שלכם. אז בעוד ישראל מספרת על לא מעט מקרים של אדריכלות מורכבת ויקרה הצורך להתנהל אל מול קבלנים באופן עצמאי יקר בהרבה יותר. 

אז מה משתלם לכם בכל הסיפור הזה? איך תוכלו להגשים את כל תוכניות הבנייה ולהיכנס לבית החלומות שלכם מבלי להיות מעורבים בעומקם של הדברים? בדיוק כאן הרשו לנו לציין כי יש דברים שראוי להשאיר למקצוענים וכאן בדיוק נכנסים לתמונה מעצבי הפנים והאדריכלים מהשורה הראשונה.  הניסיון והידע שלהם מבטיחים לכם את איכות החיים אליה אתם שואפים. 

הכל מתחיל בתכנון נכון

שלב התכנון הוא קריטי בשאיפה לייצר סביבת מגורים יוקרתית, נוחה ופרקטית. חשוב לדעת כי מעצב פנים בעל ניסיון שמבין ויודע, ייתן לכם פתרונות יצירתיים בהתאם לחלל שלכם. מצד אחד מעצב הפנים יודע לבטא בעיצוב את נקודת המבט שלו. ומצד שני לתת מקום לטעם האישי של הלקוח, ולתכנן יחד אתכם בהצגת כל אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם, וכל זאת בהתאם לתקציב, למגבלות החלל, ולצרכי דיירי הבית. 

במהלך תכנון אדריכלי ואנשי המקצוע ייבחנו יחד את כל הנתונים, הם יעדכנו לגבי עמדות ומיקומן, איך יסדרו את החדרים ועוד נושאים מרובים שאי אפשר לעשות לבד- הכל בכדי שחלילה לא תשלמו  בעתיד על חוסר השקעה או חסכון בעלויות שתוצאותיהם ברוב המקרים עוד כספים על תיקונים של תכנון לוקה בחסר. 

מה חשוב לדעת לפני שמעצבים בית יוקרתי? 

הדבר הראשון החשוב ביותר בכדי לייצר סביבת מגורים יוקרתית באמצעות אדריכלות בתי יוקרה הינו בחירת מעצב הפנים שידע להבין את הצרכים שלכם, לצד התקציב והמגבלות שהחלל מעמיד בפניו.

מעצב הפנים דניאל מיכאלי שהחל את דרכו כנער שיפוצים, המשיך עד לקבלן שיפוצים מבין את ההרמוניה הקיימת בין התכנון והביצוע, לגימור מושלם. היום משרדו מומחה במתן שירותי אדריכלות יוקרה לבתי יוקרה, פנטהאוזים, דירות גן ומלונות.

בין שאר ההדגשים לפני שיוצאים לעצב את הבית מחדש או להקנות לבית הקיים עיצוב משלכם בחרו את האדם שיוכל לספק לכם את הפונקציונאליות לצד היוקרה. כאמור, אם מצאתם בעל מקצוע וודאו כי הוא יצירתי אבל בין היתר מבין ויודע כי הפונקציונאליות קודמת לכל ולצד בית יפה חשוב כי הוא יהיה גם יפה ונוח לטווח הארוך.

אדריכלות בתי יוקרה עם דניאל מיכאלי?

מעצב הפנים דניאל מיכאלי התחיל דרכו כנער שיפוצים, המשיך והפך לקבלן אחראי על השיפוצים ואז פנה ללימודי עיצוב פנים בגיל צעיר. הניסיון הרב שצבר מעניק לו היום את היכולת לתרגם ולנבא בעיות שעלולות לצוץ כבר משלבי התכנון. לקוחותיו של דניאל נהנים משירותי אדריכלות בתי יוקרה בגימור איכותי ובלתי מתפשר, ומחשבה על הפרטים הקטנים.

מעוניינים בשירותי אדריכלות יוקרה? חייגו אלינו עוד היום למספר הטלפון 073-375-3072 ותאמו ייעוץ ראשוני.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073