כספת ביתית

מה שצריך להכיר על כספת ביתית

משחר ההיסטוריה בני האדם חיפשו כלים שיאפשרו להם להרגיש ביטחון. הצורך בביטחון הוא צורך קמאי, כזה המוגדר על ידי פסיכולוגים כהכרחי על מנת שלכל אדם תהיה היכולת לקיים חיים תקינים. כספת ביתית היא אחד מאמצעים רבים אשר יכולים לסייע לכם להרגיש ביטחון. כאשר אתם מניחים מסמכים חשובים, תכשיטים, מזכרות סנטימנטליות וכסף, במקום בטוח, אתם יודעים כי אתם יכולים לעשות כל מה שתרצו, שעה שהדברים החשובים עבורכם שמורים במקום מסודר ומוגן מכל רע. במאמר הבא נדבר על בחירה מדויקת של כספת ביתית ועל האלטרנטיבות הקיימות בשוק. מתחילים עכשיו. 

מה הופך כספת ביתית לאפקטיבית 

אז באמת לכולנו יש אמצעים להגנה עצמית, גם אם אנחנו לא רואים אותם ככאלו, הם קיימים ומנהלים את המרחב בו אנחנו חיים. לצורך העניין, דלת הכניסה לבית שלנו ושער הכניסה, מאפשרים לנו להרגיש מוגנים במקום בו אנחנו גרים. מנגנון הנעילה של הדלת מתוחכם או לא ככל שיהיה, מאפשר לנו ליהנות מפרטיות, שעה שאנחנו נועלים את הדלת. כספת ביתית היא אמצעי נוסף, מהימן, אשר מאפשר לנו להגן על היקר לנו. כספת ביתית בדרך כלל תהיה קופסא כבדה יחסית, כלומר, כזו שלא קל ‘לסחוב’ מהבית בו התקינו את הכספת. היא תהיה מוגנת מפני פריצות בזכות מנגנון נעילה מורכב, דפנות כפולות וכן הלאה. בשוק אפשר למצוא מגוון רחב של כספות, באיכות כזו ואחרת. אבל בשורה התחתונה, אנחנו מדברים על מיכל אשר תפקידו לשמור על מה שנמצא בפנים הן מאיתני הטבע, כמו רטיבות או שריפה והן מבני אדם אשר עלולים לפרוץ לכספת ללא רשות. אבל האם כל אמצעי ההגנה הללו אכן מספיקים? יכול להיות שיש דרך טובה יותר לשמור על היקר לנו. 

על היתרונות של מתחם כספות מאובטח 

כספת פרטית מאפשרת לנו אמנם לשמור נקודתית על פריטים שונים, אבל היא לא מונעת פריצה אלינו הביתה והיא לא נותנת לנו מענה סטרילי. השכרת כספת פרטית במתחם כספות לעומת זאת, נותנת לנו תחושת ביטחון בקנה רחב יותר. עם השכרת כספת פרטית במתחם כספות, אתם נהנים ממספר יתרונות משמעותיים. 

  • המתחם כולו נהנה מאבטחה: התקנה של כספת ביתית לא תמנע פריצה של גורמים עויינים אלינו הביתה. יתרה מזאת, אם פורץ יודע כי אתם מחזיקים ברכוש יקר בבית הפרטי שלכם, הרי שהידיעה הזו לבדה מעלה את המוטיבציה של הפורץ לנסות ולפרוץ. לעומת זאת, כאשר אתם משתמשים במתחם מאובטח, סטרילי, אתם למעשה מגנים על עצמכם מפריצה עתידית. המתחם מאובטח באמצעות מצלמות אבטחה, צוות שמירה מקצועי וכן הלאה. 
  • אתם שומרים את היקר לכם בכספות מתקדמות: השכרת כספת פרטית באופן טבעי, היא השכרה של הכספות המתקדמות בשוק הכספות. כך תוכלו להרשות לעצמכם מה שלא בהיכרח הייתם יכולים להרשות לעצמכם, אם הייתם בוחרים לרכוש את הכספת באופן פרטי. 
  • אתם נהנים מדיסקרטיות: לפעמים, אנחנו רוצים לשמור פריטים אשר לא היינו רוצים שאחרים ידעו כי הם נמצאים ברשותינו. פרטיות היא חלק מהיכולת שלנו להרגיש ביטחון, שעה שאנחנו יודעים כי יש לנו סודות אותם אנחנו לא משתפים עם אחרים.
  • ביטוח: השכרת כספת פרטית היא למעשה גם רכישה של ביטוח אשר יבטיח כי תקבלו פיצוי מלא במידה ומשהו אכן יקרה חלילה. 
  • הגנה מפני פגעי מזג האוויר:  לעיתים מספיקה שריפה בשביל שנאבד את כל היקר לנו. השכרת כספת פרטית מונעת זאת. 

העיקר להרגיש מוגנים 

כולנו מכירים את ‘חכמת הבדיעבד’. אם אתם רוצים להרגיש בטוחים ואם אתם רוצים למנוע אירועים לא נעימים מעתה ואילך, עשו היום מה שאפשר כדי לשמור על היקר לכם במקום בטוח בצורה מסודרת. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בעניין הזה. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073