טיפים לעיצוב גינות יוקרה

בתכנון בתי יוקרה אנו רוצים ליצור הרמוניה בין תכנון ועיצוב הבית לבין עיצוב הגינה. גינה מעוצבות בקפידה תעניק  אווירה קסומה החורגת מגבולות חללי המגורים הרגילים. אדריכלים מכירים יותר ויותר בקשר האינטגרלי בין עיצוב בתי מגורים מפוארים לבין המרחבים החיצוניים שמסביב.

לכן אם הינכם לפני הקמת גינה במראה יוקרתי ישנם מספר דגשים, טיפים וטריקים שאותם תוכלו ליישם בעת עיצוב הגינה שלכם, אבל עם זאת, לא כל טיפ שייתנו לכם יהיה רלוונטי. לכן, ההמלצה הכי נכונה היא לקבל דגשים וכוונון מאת אנשי מקצוע שמכירים ויודעים כיצד לעצב גינות יוקרתיות. בתוך כך, הנה כמה היבטים ששווה להביא בחשבון:

  1. חומרים: שימו לב לחומרים בהם אתם משתמשים בעיצוב הגינה שלכם, כאשר ההמלצה היא לבחור בחומרים איכותיים שיעמדו בפני מזג האוויר בקיץ הישראלי שלנו.
  2. רמות גימור: הימנעו מפלסטיק זול או ממוצרים סינתטיים. במקום זאת, בחרו לעצב בעזרת מתכות איכותיות וחומרים טבעיים כמו אבן, עץ או אריחים מסוגים שונים.
  3. תאורה: חשבו כיצד אתם הולכים להאיר את הגינה ואילו אזורים בגינה הכי מצריכים תאורה ישירה. לחילופין, חשבו אילו אזורים בגינה אולי עשויים להצריך תאורה מעומעמת.

שילוב חומרים ורמות גימור איכותיות

בין אם מדברים על עיצוב ותכנון גינות יוקרתיות מסוג כזה או מסוג אחר, יש לקחת בחשבון את סוגי האלמנטים שניתן לשלב כדי ליצור עיצוב מרהיב. על מנת ליצור עיצוב גינה מחסיר פעימות לבבות, אפשר לשקול לשלב למשל אלמנטים עם מים, מה שיוצר אלגנטיות ושלווה גם יחד.

בהיבט של אלמנטים עם מים, אפשר ליצור ממש שבילי-נחלים בעזרתה של חברת הקמת גינות יוקרה מקצועית. כמו כן, אפשר להקים מזרקות קטנות, ברז מים מעוצב (כמו ברזי מים שהם בעצם סוג של מזרקה מרוקאית עם פסיפס) ועוד. כמו כן, יחד עם אלמנטים עיצוביים של מים, תמיד חשוב לשלב צמחייה שופעת שתעניק מראה עוצמתי.

עוד כמה דגשים בעיצוב גינות יוקרה

אם לא ציינו את זה עד כה, אז נדגיש כי שימוש בריהוט חוץ ופינות ישיבה מפוארות, זה משהו שיכול לחולל נפלאות בעיצוב הכללי של המרחב. מעבר לכך, זכרו כי תאורת חוץ נועדה עבור יותר מאשר למטרת העצמת האווירה. בפועל, תאורה מבליטה ומדגישה את ריהוט הגינה שלכם. לכן, בחרו נכון את התאורה וכן מקמו אותה במיקומים אסטרטגיים מבחינה עיצובית. 

ואיך אפשר בלי שילוב של פריטי אומנות ודקורציה משלימה בגינה? כאן זה כבר עניין של נטו טעם אישי, ככה שאנחנו משאירים לכם לבחור את פריטי האומנות שהכי עושים לכם את זה. באשר לדקורציה משלימה, זו יכולה להגיע בכל צורה וגודל, החל מפסלונים של גינות, דרך קישוטים לתלייה על צמחיה ועוד.  

תכנון אזורים נפרדים לפעילויות ולמטרות שונות

בין אם יש לכם בגינה בריכה, מטבח חוץ, פינות ישיבה או כל אזור אחר, נסו, בעזרת העיצוב, להדגיש את הייחודיות של כל אזור וכן ליצור חיץ מסוים בין האזורים השונים. באופן הזה, תוכלו לייצר את הייחודיות בכל מרחב בנפרד. למשל, אפשר ליצור חיץ ע”י שימוש בצמחייה (צמחיה מטפסת בכלל מעולה). 

לסיכומו של דבר, הכי חשוב ללכת עם ה-“אני מאמין” שלכם וליצור את הגינה שתמיד חלמתם עליה. באופן כללי, אם נעזרים בחברת הקמת גינות יוקרתיות, המחירים יכולים לנוע בין כ-50,000 – 150,000 ₪ בהתאם לגודל הגינה וסוג העיצוב, החומרים בהם משתמשים וכולי. אם אתם צריכים סיוע מקצועי, אל תחששו לעשות את הצעד. זה יניב לכם “אוקיינוס” של הנאה ושלווה מהגינה החדשה שלכם. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073