טיפים לעיצוב חדרי שירותים

חדר שירותים מעוצב היטב ואסתטי הוא דרך מצוינת לוודא שהאמבטיה שלכם נוחה ומזמינה. הבאנו לכם כאן כמה טיפים כיצד לעצב את חדר השירותים וליצור את המראה והתחושה הטובים ביותר האפשריים. מבחירת הצבעים הנכונים ועד להוספת הנגיעות המושלמות של עיצוב, נעזור לכם ליצור חדר אמבטיה שאתם תאהבו בכל פעם מחדש שתיכנסו אליו.

עיצוב נכון מתחיל בבחירת הצבעים הנכונים

אחד ההיבטים החשובים ביותר בעיצוב חדר שירותים הוא בחירת הצבעים הנכונים. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת צבעים לחדר שירותים. 

ראשית, לקחת בחשבון את גודל החדר. אם החדר קטן, בחרו בצבעים בהירים יותר כדי לגרום לו להיראות גדול יותר. מצד שני, אם החדר גדול יותר, צבעים כהים יותר יכולים לעזור ליצור אווירה נעימה ומזמינה. 

בנוסף, קחו בחשבון את האביזרים והרהיטים הקיימים בחדר. אם הם ניטרליים, אפשר לבחור צבעים נועזים יותר כדי להוסיף קצת טוויסט עיצובי.

יחד עם זאת חשוב לוודא שהצבעים שאתם בוחרים משלימים זה את זה. לדוגמה, אם תבחרו בקירות תכלת, הקפידו להוסיף כמה נגיעות של לבן או אפור כדי לשמור על המראה מגובש.

עיצוב משלים והוספת אלמנטים דקורטיביים

הוספת אלמנטים דקורטיביים כמו כיור קטן לשירותים שהוא בעיצוב מיוחד יכול להיות דרך מצוינת לגרום לחדר השירותים להיראות ולהרגיש יותר מזמין. 

נסו להוסיף כמה יצירות אמנות קיר, כגון יצירת אמנות קיר ממתכת או הדפס ממוסגר. ניתן גם לתלות צמחים או מדף תלוי לאחסון נוסף. 

אלמנטים עיצוביים מביאים איתם לא רק שכלול עיצובי, אלא הם מהווים לא פעם גם שימושים נוספים כמו במקרה של הוספת מדפים שיכולה להיות גם עיצובים וגם לשמש לאחסון נוסף בחדר השירותים.

הוספת שטיח לרצפה יכולה להוסיף גם מגע נחמד ויכולה להוסיף קצת חמימות לחדר.  הוספת כמה נרות ריחניים או אפילו כמה שמנים ריחניים יכולה להיות דרך מצוינת להוסיף קצת אווירה לחדר. 

כל האלמנטים הללו יכולים לעזור ליצור אווירה מזמינה ונוחה יותר בחדר השירותים שלכם. בעת קניות של אלמנטים דקורטיביים, חשוב לבחור חלקים שישתלבו היטב עם העיצוב הכללי. 

כדאי לבחור אלמנטים באותו פלטת צבעים או בעלי סגנון דומה. זה יעזור ליצור מראה מגובש בכל החדר. בנוסף, הקפידו לבחור אלמנטים עיצוביים באיכות טובה ומתאימים לרמות הלחות בחדר השירותים שלכם. כל זאת במטרה שהאלמנטים הדקורטיביים יחזיקו מעמד לאורך שנים. 

יצירת מראה מגובש

כאשר מעצבים חדר שירותים חשוב ליצור מראה מגובש הקושר את כל החדר יחדיו. לשם כך, בחרו צבעים וחומרים המשלימים זה את זה. 

חשבו איזה צבעים וחומרים אתם רוצים לראות בחדר השירותים. יש לקחת בחשבון גם את סגנון החדר, שכן זה יקבע את סוג החומרים והצבעים שבהם תשתמשו. 

חשוב לקחת בחשבון גם את האביזרים והאלמנטים שתבחרו לחדר השירותים. בחרו פריטים שמוציאים את הצבעים והטקסטורות של החדר. 

שימוש בפריטים המוציאים את הצבעים והטקסטורות של החדר יעזור ליצור מראה מגובש. לא לשכוח לקחת בחשבון את התאורה של חדר השירותים. 

התאורה צריכה להיות חמימה ומזמינה, כיוון שהדבר ייצור אווירה נוחה. בחרו בתאורה רכה ועדינה ולא תכריע את החדר. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073