עיצוב פנים בצבע ירוק - חדר שינה תמונה באלכסון

טיפים לעיצוב חדר שינה יוקרתי

חדר שינה מזמין ואשר עונה על רצונותינו וטעמנו האישי, מביא עמו לא רק פן דקורטיבי כי אם תרומה משמעותית לרווחתנו הכללית.

חדר שינה מסביר פנים יקדם שינה נינוחה יותר שכן זהו המקדש אליו אנו מגיעים בסופו של כל יום. לא משנה עד כמה יום יהא מאתגר, הרי שזוהי העת להניח את הראש ולהירגע. ואם בהירגעות עסקינן, הרי שחדר שינה מזמין מפיג מתחים ומקדם רווחה נפשית ומצב רוח חיובי.

על-כן בהגיענו לתכנן חדר שינה שמצד אחד יענה על רצונותינו האישיים ומן הצד השני יביא עמו גם היבטים יוקרתיים, עלינו להקדיש לכך מלאכת מחשבת שלמה, מלאכה שנועדה לחבר בינינו לבין חלל החדר, וכן להביא להרמוניה מושלמת בין הפריטים השונים.

הצבעים הדומיננטיים

כל חדר מביא עמו פלטת צבעים שונה. דמיינו למשל חדר אמבט עם פרקט עץ (או מרצפות דמויות פרקט) בצבעים חום בהיר. לצידם קירות, אמבט וכיור לבנים. זוהי פלטת הצבעים שנבחר לחדר זה.

ומה באשר לחדר השינה? בהגיענו לחפש אחר אלמנטים של יוקרה, הרי שפלטת צבעים בגוונים ניטרליים כגון שמנת, בז’ ואפור יכולה ליצור אווירה שלוה ואלגנטית.

יש שיבקשו להוסיף דגשים מתכתיים דוגמת זהב או כסף. אך אלו למשל אלמנטים אותם נבחן באפיון אישי שכן לכל אחד ואחת טעם שונה.

חומרי הגלם של הריהוט

אנו כה רגילים להסתכל על הריהוט עצמו עד שלעתים אנו שוכחים לבחון בקפידה את חומר הגלם ממנו הוא עשוי.

כדאי לדעת כי לחומרי גלם איכותיים ישנה השפעה הן על עמידות הריהוט והן על הנראות.

כך למשל, בחיפושנו אחר מיטה מעוצבת הרי שהשאלה המתבקשת היא באיזה חומר גלם נרצה להשתמש בבסיס המיטה. האם במיטת עץ אז נוכל להמליץ על עץ אורן המביא עמו גוונים טבעיים ובעלי נוכחות לצד עמידות גבוהה. או שמא מיטת מתכת ובה נוכחות של ברזל ועץ תקנה אווירה אורבנית מודרנית.

השקעה באלמנטים הנלווים כגון מצעי קטיפה, אף היא תתרום לאווירה היוקרתית. במקרים רבים ניווכח לגלות עד כמה איננו זקוקים למיני פריטים שונים, ודי באלמנטים הדומיננטיים כדי להביא לשינוי מוחלט בחלל החדר.

תאימות בין הפריטים

בעוד שבחדרי שינה רבים אנו נוהגים לבחור בין מספר פריטים שונים כגון קומודה מחנות אחת אל מול מיטה מחנות אחרת וארון בנפרד, הרי שבעיצובם של חדרי שינה יוקרתיים נבקש להתאים בין הפריטים השונים ככל הניתן.

במקרים אלו נבקש לאפיין ארונות בהתאמה אישית יחד עם שולחן איפור ומיטה; דברים אשר ניתן להשיגם בבתי מלאכה פרטיים, נגריות מקצועיות ובתי מלאכה המתמחים בעבודה עם ברזל, עץ ואבן.

פתרונות תאורה

אל תמהרו לחשוב רק על תאורה מלאכותית, עלינו למצוא את המשחק הנכון שייעזר בתאורה הטבעית של אור היום וייצור שכבת אור בהירה ומזמינה.

עוצמת התאורה יכולה להשפיע על האווירה של החדר, מאווירת מרחב בשעות הבוקר דרך אווירה אינטימית בשעות הערב הנסמכת על גופי התאורה הנכונים.

בכל שאלה והתייעצות בעיצוב חדר שינה יוקרתי, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073