השילוב בין עיצוב פנים הבית לבין החוץ

מעצבים את הבית? רוצים שהחצר שלכם תיקח חלק בעיצוב ולא יודעים איך? הגעתם למקום הנכון, כך תשלבו בין עיצוב פנים הבית לבין החוץ.

מדוע חשוב לשלב בין עיצוב הבית והחוץ?

נפתח בשורה התחתונה ונגיד שאם אתם גרים בבית פרטי ויש לכם חצר, גם היא מהווה חלק מהבית ואסור לכם להזניח אותה. לכן, במידה ואתם כבר מחליטים להשקיע אנרגיה וכסף ב שירותי עיצוב פנים יוקרתי בתוך הבית, קל וחומר שעליכם להשקיע גם בעיצוב הגינה על מנת שלא יווצר פער עיצובי בין השניים שפשוט יצעק לשמיים.

כשאתם משלבים בין עיצוב הבית והגינה, אתם למעשה שואפים לקבל תחושה של אחידות שתגרום לכם להרגיש שאכן מדובר בחלל אחד ולא בשני לוקיישנים נפרדים. כך, כאשר האורחים יכנסו אליכם הביתה למשל, הם מיד ירגישו שהחצר היא חלק בלתי נפרד ממנו, ירצו להתארח בה ויחוו תחושה של שלמות.

לכו על קו אחיד של ריהוט

ראשית, בכל הקשור לעיצוב בית מודרני, אנו ממליצים לכם ללכת על קו אחיד של ריהוט. לדוגמא, אם החלטתם שאתם משלבים בתוך הבית ריהוט מעץ, מומלץ מאד שלא לבחור בחומרי גלם אחרים לריהוט של החצר על מנת שלא תאבדו את תחושת השייכות שלה לבית. החלטתם על ריהוט מעץ? לכו עם הקו הזה הן בתוך הבית והן מחוצה לו.

שלבו תאורה דומה

לתאורה יש חשיבות מכרעת בכל הקשור לעיצוב בית מודרני, הן מבפנים והן מבחוץ. לכן, ההמלצה שלנו גם כאן היא לבחור בגוון אחיד על מנת שלא יווצר פער בין הגוון שנמצא בבית לזה שבחוץ. במידה ואתם רוצים להפוך את הגינה שלכם לייחודית במיוחד וכזו שלא תבוא על חשבון הבולטות של הבית, מומלץ מאד לשלב בחצר תאורה עם משחקי אור, אך עדיין אנו ממליצים לא להתפרע במיוחד.

השתמשו בריצוף דומה

זה לא משנה אם יש לכם מרפסת או חצר בבית, אנחנו ממליצים לכם להשתמש בריהוט דומה ואפילו בריהוט זהה. בסופו של דבר, אם תחליטו להשתמש בריהוט שונה, אתם מיד יוצרים בידול בין הבית לחוץ ולמעשה יוצרים פערים עיצוביים וחוסר שלמות. השתמשו בריצוף זהה ומיד החצר או המרפסת ירגישו לכם חלק בלתי נפרד מהבית.

בחרו חומרי גלם זהים

ממש כפי שציינו לגבי הריהוט, אנחנו ממליצים לכם לעשות בכל האלמנטים שאתם מתכוונים לשלב בגינה. למשל, אם הלכתם על עיצוב בית מודרני של עץ בבית, אנחנו ממליצים לכם לשלב פרגולה מעץ בחצר, שתעניק לבית שלכם מראה כפרי. במידה והלכתם על האופציה של העיצוב הנקי וההייטקיסטי, אנחנו ממליצים לכם לשלב פרגולה מאלומיניום.

תנו לאיש מקצוע לעשות את העבודה

עיצוב פנים לבית זה לא משחק ילדים וההמלצה שלנו עבורכם שאת העבודה הזו יש להשאיר לבעל מקצוע שהוא לא פחות ממומחה בתחום. לפני שאתם ממהרים לעצב את הבית, אנחנו ממליצים לכם לקחת מעצב פנים ולהיעזר בניסיון שלו. מעצב פנים מקצועי יוכל להגדיר עבורכם על איזה קו ללכת, מתי כדאי לשלב בין עיצוב הפנים לחוץ ואיך מומלץ לעשות זאת.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073