יתרונות עיצוב ה- open space בחלל הבית ומאיפה להתחיל?

בכל הנוגע לעיצוב ואדריכלות, קונספט החלל הפתוח (open space) הוא טרנד שצובר פופולריות בשנים האחרונות. עיצוב חלל פתוח מוריד קירות ומאפשר אזור מרווח ופונקציונלי שהוא גם יפה וגם מזמין. אם אתה שוקל עיצוב חלל פתוח לבית שלך, זה עשוי להיות מועיל לדעת את היתרונות וכיצד להפיק את המרב מהחלל שלך. במאמר זה נבחן את היתרונות של עבודה עם מעצב פנים ליצירת חלל פתוח, כיצד לנצל את חלל העבודה שלך וטיפים מקצועיים לעיצוב חלל פתוח.

מהם היתרונות בעבודה עם מעצב פנים?

לפני שאתם לוקחים החלטה חשובה כמו לשכור את שירותיו של מעצב פנים, חשוב שתדעו כי יש לכך יתרונות רבים. החלטנו לרכז עבורכם, ברשימה הבאה, את כל היתרונות:

  • למעצבי פנים יש את הידע המקצועי לעזור לכם במשימת עיצוב חלל פתוח.
  • למעצבי פנים יש עין חדה לעיצוב, והם שיכולים ליצור את הפריסה האידיאלית בשביל להתאים את העיצוב לסגנון האישי שלכם.
  • למעצבי פנים יש את היכולת למקסם את השימוש בחלל פתוח ולוודא כי הוא גם פונקציונלי וגם אסתטי. 
  • למעצבי פנים הניגשים לעצב חלל פתוח יש גישה למשאבים מהשורה הראשונה ויכולים לפשט עבורכם את תהליך העיצוב, ולהפוך אותו ללא מתח ומהנה.

עיצוב ושימוש בחלל פתוח

כאשר מדובר בעיצוב חלל פתוח, חשוב לנצל את החלל בצורה יעילה. שקול ליצור אזורים שונים בתוך האזור, כגון אזור מטבח, פינת אוכל ואזור מגורים. נצלו רהיטים ותאורה ליצירת חללים מוגדרים מבלי להפריע לזרימת החלל הפתוח. זה יגרום לאזור להרגיש יותר פונקציונלי ומרווח.

טיפים לעיצוב חלל פתוח

עיצוב חלל פתוח יכול להיות מאתגר, אך בעזרת טיפים מקצועיים תוכלו להגיע לתוצאה הרצויה.

  • התחילו על ידי יצירת נקודת מיקוד, כגון רהיט סטיילינג או יצירת אמנות בולטת. 
  • שקלו את זרימת החלל וודאו שקל לנווט בו. 
  • השתמשו בצבע, במרקם ובתאורה כדי להוסיף עניין ועומק לחלל הפתוח.

איך יוצרים חלל בקונספט אופן ספייס?

בבית קיים, הדרך הנפוצה ביותר ליצור שטח פתוח ומרווח היא הסרת קירות. תהליך זה כולל חיתוך דרך קירות בטון כדי ליצור חלל פתוח, מה שמאפשר כניסה של אור טבעי רב.

מה ניתן ליצור בשטח פתוח בעזרת ניסור קירות?

האפשרויות הן אינסופיות בעזרת ניסור קירות. אתם יכולים ליצור מטבח פתוח ופינת אוכל, סלון מרווח, או אפילו מספר מפלסים עם גרם מדרגות פתוח. החלל הפתוח מספק יותר אור טבעי, מה שגורם לאזור להרגיש בהיר יותר ומסביר פנים יותר. בנוסף, ניסור קירות מאפשר גמישות רבה יותר עם מיקום רהיטים, מכיוון שאין קירות שחוסמים את זרימת החלל.

לפרטים נוספים בנושא ניסור קיר בטון ליצירת חלל פתוח, בקרו באתר יהלומי.

לסיכום

עיצוב חלל פתוח יכול להיות מאיים, אבל היתרונות הם בלתי מוגבלים. עבודה עם מעצב פנים בחלל פתוח מאפשרת חוויה מהנה, תוך ניצול יעיל של החלל. על ידי יישום הטיפים המקצועיים ששיתפנו במאמר, תוכלו להבטיח את השגת התוצאה הרצויה. שיהיה לכם המון בהצלחה, אם אתם רוצים להתרשם מפרויקטים אחרונים שביצענו, לחצו כאן.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073