היתרון בתכנון כספת נסתרת לדברי היוקרה בבית

אבטחת חפצי הערך שלכם בכספת, היא בדרך כלל דרך נאותה להרתעת הגנבים, דרך שמעידה על כך שנקטתם בצעדים כלשהם כדי להגן על החפצים היקרים ביותר שלכם. אבל תמיד יתכן שפורץ נחוש במיוחד יחליט להסתלק עם הכספת שלכם ויצליח לפתוח אותה בכוח במקום אחר.

כדי להימנע מתרחיש שכזה, תוכלו לעצב את הבית עם כספת מובנית מראש, כך שיהיה קשה מאוד לאתר אותה, שלא לומר לפתוח אותה ולהסתלק עם כל הדברים היקרים שלכם, בין אם אלה טבעות זהב או מסמכים חשובים.

כיצד פועלת כספת נסתרת בקיר?

כספת קיר נסתרת מתוכננת כך שתשתלב היטב באחד מקירות הבית. גודל הכספת אמור להיות מותאם לקיר שבו תותקן כמו גם לכמות חפצי הערך שאתם רוצים לשמור בכספת.

הכספת בקיר תהיה בלתי נראית לחלוטין לגנבים, ורק בעל הבית שהניח אותה שם יוכל לאתר אותה. אמנם, ניתן להסתיר את הכספת בקלות מאחורי תמונה או טלוויזיה שצמודה לקיר, אבל העיצובים המודרניים יותר מציעים כספת שחבויה בתוך הקיר, שכשלעצמו נראה כמו סתם קיר פשוט וחלק, עם אפשרות גישה באמצעות חיבור פשוט כמו שקע ותקע בקיר.

הסתרת כספת הקיר שלכם

פורצים תמיד מחפשים כספות בבתים, כי הם יודעים שהן עשויות להכיל פריטים יקרי ערך. משום כך, חשוב להסתיר את הכספת היטב. התחפושת הטובה ביותר היא לגרום לכספת שלכם להיראות כאחד ההתקנים הנפוצים בקירות, כמו שקע חשמלי. כספות שכאלה קלות להתקנה וגם לא יקרות לרכישה.

כספות קיר נסתרות מגיעות במגוון סוגים וגדלים. יש כספות בעיצוב קטן מאוד שבהן תוכלו לאחסן לא יותר מכמה תכשיטים יקרים ביותר. בעוד שכספות אחרות גדולות מספיק כדי שתוכלו להניח בתוכן מסמכים משפטיים חשובים או ציוד אלקטרוני.

האם כדאי לי להשקיע בכספת קיר?

כדי לבחון אם כספת קיר היא הרכישה הנכונה עבורכם, כדאי להעריך כמה חפצי ערך אתם רוצים להסתיר בכספת. חפצים אלה צריכים לכלול את כל התכשיטים, השעונים, המזומנים, עתיקות משפחתיות, כסף, מטבעות עתיקות או אוספים אחרים, כמו מצלמות ופריטים אחרים בעלי ערך שאתם מחזיקים בבית. 

לאחר מכן תוכלו לחשב את העלות הכוללת ולראות כמה יעלה לכם להחליף את כל הפריטים הללו. זכרו שאתם צריכים לקחת בחשבון לא רק את העלויות הכספיות. אחרי הכול, ברור שיהיה לכם קשה מאוד להחליף מסמכים שאבדו או כל ניירת חשובה אחרת שאתם בוחרים לאחסן בכספת החבויה בתוך הקיר שלכם. בנוסף, יתכן שלחלק מהחפצים היקרים שלכם יש ערך רגשי עמוק, ואתם ממש לא רוצים לאבד אותם.

כספות נסתרות בתוך הקיר יכולות להעניק לכם שקט נפשי רב, מעצם הידיעה שחפצי הערך היקרים שלכם מוגנים היטב. וכך, גם במקרה שפורצים יפרצו לביתכם, חפצים אלה יישארו מוסתרים ומוגנים היטב.

לבסוף, עיצוב הבית עם קיר נסתר בטוח וסודי, מציע לכם אזור אידיאלי לשמירה על חפצי הערך היקרים שלכם. מעצבי פנים מציעים היום עיצובים מושלמים לבעלי בתים המעוניינים בשכבה סודית נוספת שתאפשר להם לאבטח את חפצי הערך שלהם.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073