טרנדים בולטים בצביעת הבית

כולנו רוצים לחיות בבתים מסוגננים ונעימים, ולא פחות חשוב – כאלה שמשקפים את האישיות שלנו ואת ההעדפות שלנו. אחת הדרכים היותר אפקטיביות להגיע לבית כזה היא לצבוע את הקירות. זו פעולה שבחלק מהמקרים אפשר לבצע לבד, ואפילו ליהנות ממנה, וגם אם תעדיפו להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות ותזמינו צבעי לדירה, העלות נמוכה למדי – והתועלת גבוהה. בעמוד זה תמצאו מספר טרנדים מעניינים שיכולים לספק לכם השראה וכיוון חדש לצביעת הקירות אצלכם בדירה.

המראה התעשייתי

עיצוב פנים הוא אמנות, ואמנות מטבעה אוהבת לקחת אלמנטים מעולם אחד ולשלב אותם בחוכמה בעולם אחר. זהו הבסיס לטרנד העיצוב התעשייתי, וכדי ליישם אותו באמצעות צביעת קירות המוצר המתאים הוא צבע בעל אפקט בטון (אופציה נוספת היא חיפוי קיר עם בטון מוחלק, אולם זו כבר פעולה יקרה יותר, ולכן אפשר “להסתפק” בצבע). חשוב לציין שמדובר במראה בעל נוכחות בולטת מאוד, ולכן לפעמים עדיף לצבוע רק קיר אחד בצבע בטון, ובכל מקרה חשוב לקחת בחשבון גם את גודל הסלון.

קיר כוח

טרנד נוסף שמבוסס על ההבנה שקירות לבנים בלבד (או בצבעי קרם / שמנת) הם מעט משעממים הוא קיר הכוח. הקונספט של קיר כוח הוא לרכז מספר אלמנטים בולטים מאוד לעין בקיר אחד, וכך גם אם שאר הקירות צבועים בלבן / קרם / שמנת, עדיין המראה הכולל מעניין וייחודי. דוגמה אחת לעיצוב קיר כוח היא תליית תמונה גדולה מאוד, ואפילו כזו שהתוכן שלה דרמטי, וצביעת הקיר שעליו היא תלויה בגוון שמספק רקע מושלם לתמונה כך שהוא מבליט אותה עוד יותר. דוגמה נוספת היא לצבוע את הקיר שעליו תלויה הטלוויזיה בגוון כהה מאוד כך שהמסך ישתלב בו, וכמובן שישנן עוד אפשרויות רבות. 

צביעת חדר בשני צבעים

טרנד הצביעה בשני צבעים מציע גם הוא מגוון רחב מאוד של אופציות, והוא מתאים בעיקר לחדרי שינה וחדרי ילדים. אופציה אחת היא לצבוע את החלק התחתון של הקירות בגוון אחד, ואת החלק העליון בצבע אחר. יישום אחר, אידיאלי לחדרי ילדים, הוא צביעת פסים לאורך בשני צבעים (שאחד מהם יכול להיות לבן). במקרה כזה מומלץ להזמין צבעי מומחה כדי שהתוצאה תהיה מדויקת.

קווים אלכסוניים וצורות גיאומטריות

דרך נוספת להפיח חיים בכל חלל היא באמצעות קווים אלכסוניים שתוחמים צורות גיאומטריות שונות, והענקת צבע אחר לכל צורה. צביעת קיר בדרך זו הופכת אותו ליצירת אמנות של ממש, אבל עלולה גם ליצור בלגן ויזואלי ולכן חשוב להקדיש זמן רב לתכנון הקווים, הצורות והצבעים. גם הטרנד הזה מצדיק פנייה לחברת צביעת דירות מקצועית.

קיר מנצנץ

ההתקדמות העצומה של תחום הנדסת החומרים מאפשרת ייצור צבעים שכוללים שלל אפקטים. אחד מהם הוא כאמור אפקט בטון, ועוד אפקט שכדאי לשקול להשתמש בו הוא נצנוץ. יש מספר מוצרים שמספקים את האופציה הזו – למשל סווייד מטאלי מנצנץ או ספארי פנינה מנצנץ של טמבור, או קריסטל BRUSH של נירלט, והתוצאה שלהם מרהיבת עין.

צריכים לצבוע את הדירה? פנו לחברת תצבע לי

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073