עיצוב חדר אמבטיה מודרני

בסופו של דבר, עיצוב חדר אמבטיה מודרני זה עניין תרבותי לכל דבר. העיצובים הרלוונטיים בישראל הם לא אותם עיצובים נפוצים במדינות אחרות. עם זאת, בהחלט אפשר לנסות לקבל השראה מתיקי עבודות של עיצוב חדר אמבטיה מודרני בחו”ל. היכן מתחילים? בארץ, המשיכו לקרוא. 

אין ספק, עיצוב חדר אמבטיה מודרני עשה כברת דרך מאז ימי האריחים הלבנים. כיום, חדרי אמבטיה הם יותר מסתם חללים פונקציונליים. מעבר לפרקטיקה שבעניין, חדרי מקלחת הם חללים מסוגננים ומזמינים שנלקחים בחשבון בעת הערכת שווי הנכס וכמובן, האווירה הקיימת בו. בתוך כך, כאשר מעצבים חדר אמבטיה מודרני, יש לבחון מקרוב את הפרמטרים הבאים:

  1. יסודות עיצוב פנים: יש להתחיל עם בחירת סוגי צבעים ושיטות צביעה, חומרים לעבוד איתם, חיפויים לקירות ולרצפות ועוד. 
  2. יסודות אדריכלות: יש לבדוק את תוכניות הבנייה של החלל, ולהתאים אליהן את סוגי השינויים שיכלול עיצוב הפנים המחודש.
  3. סניטריה: זו תכלול את בחירת הכיורים, הברזים והשירותים, אבל גם את בחינת האפשרות של שדרוג התשתיות במקרה הצורך. 
  4. תאורה: תאורה טובה יכולה לגרום לחלל להיראות לגמרי אחרת, במיוחד אם מתקינים גופי תאורה מעוצבים. 

כיצד נראה חדר אמבטיה בעיצוב מודרני? 

בסופו של דבר, עיצוב פנים מודרני של חדר אמבטיה עוסק בכמה היבטים פשוטים – מצד אחד, הכוונה היא ליצור חלל מרגיע ונוח שבו תוכלו להתכונן ליום ולהירגע בלילה. בעוד כי עיצוב חדר אמבטיה מודרני עוסק בקווים אלגנטיים, הדגשים מינימליסטיים, חומרים טבעיים והרבה אחסון, הוא עוסק גם בבחירת סניטריה נכונה. 

למשל, אנשים לוקחים את המחיר של שיפוץ אמבטיה וכוללים בתוכה התקנת שירותים עם צנרת סמויה. אסלות אלו נקראות גם “אסלות תלויות”, והן משדרות עיצוב מודרני ונקי מאוד ללא כל מיני צינורות אינסטלציה בולטים וישנים. 

מהו המחיר של שיפוץ אמבטיה כולל עיצוב?

כל עוד מדובר על חדרי מקלחת סטנדרטיים בגדלים של כ-5 – 7 מ”ר, העלות של שיפוץ אמבטיה יכולה לנוע בין כמה עשרות אלפי שקלים בודדים. באופן כללי, המחירים יכולים להתחיל לנוע בין כ-15,000 ₪ – 30,000 ₪, הכול תלוי במה שאתם מעוניינים לבצע במהלך השיפוץ. 

חשוב לציין, המחירים מאוד משתנים בהתאם לסוגי החומרים שעובדים איתם מעצבי הפנים והקבלנים. לכן, בד”כ מומלץ לקבל כמה הצעות מחירים לפני שסוגרים עם מעצב פנים או עם קבלן כזה ואחר. 

בחירת אנשי המקצוע הנכונים לעיצוב ושיפוץ מקלחת 

לסיכומו של דבר, עיצוב חדר אמבטיה מודרני מתחיל ונגמר בבחירת אנשי המקצוע הנכונים לפרויקטים הכרוכים בתהליך. בין אם תסתייעו באדריכל, מעצב פנים או קבלן, בשלב הראשון, בקשו להתרשם מתיק העבודות של איש או אשת המקצוע. 

בין אם אתם נמצאים בשלב הזה או האחר של תהליך עיצוב חדר האמבטיה, ההמלצה הנכונה היא להתקדם צעד-צעד, מה שנקרא “פרה פרה”. אל תמהרו לבחור דקורציה משלימה לפני שבחרתם צבעים לקירות, ריצוף וכולי. כאשר פועלים בצורה רגועה והגיונית, כל תהליך העיצוב הופך פשוט יותר. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073