מכשירי חשמל למטבח

מכשירי חשמל למטבח: מֻבְנֶה, אינטגרלי מלא או אינטגרלי למחצה

מונחים חדשים רבים נכנסו לשפה של עיצובי המטבח, שרוב האנשים אפילו לא מבינים את משמעותם. במבט ראשון מונחים רבים עשויים להיראות כמילים נרדפות, אבל במציאות, הם לא! וזה יכול להוביל לבלבול.

כשמדובר על בחירה במכשירי החשמל החדשים למטבח המשופץ שלכם, אתם עשויים להיתקל במונחים הנפוצים יותר: מֻבְנֶה, אינטגרלי מלא או אינטגרלי למחצה. כמו למשל מקרר אינטגרלי מלא ומדיח כלים אינטגרלי למחצה.

הבנת ההבדלים בין המונחים הללו תעזור לכם להגיע להחלטה מושכלת באשר לסוגי מכשירי החשמל המתאימים ביותר לעיצוב המטבח החדש שלכם.

מכשירי חשמל מובנים (Built-in)

מכשיר חשמל מובנה שקוע בדרך כלל בתוך הארון ומתמזג עם הפאנלים שמסביב. לפעמים, דלת המכשיר תבלוט מעט, למשל כדי לאפשר גישה נוחה למדיח הכלים או למקרר. ההחלטה אם לבחור בפאנל שיכסה את המשטח החיצוני של המכשיר כך שייראה כחלק מהארונות, נתונה בידיכם.

בכול מקרה, מקרר מובנה, הנראה כחלק מארונות המטבח מעניק לחלל מראה נקי, אם כי הוא עשוי להגדיל את מורכבות השיפוץ.

מכשירי חשמל אינטגרליים למחצה

מכשיר מטבח אינטגרלי למחצה, הוא אמנם מכשיר מובנה מבחינת המראה החיצוני התואם את מראה הארונות שסביבו, המעניק למטבח מראה מלוטש ומודרני, עם זאת, הרצועה העליונה של המכשיר נותרת גלויה כדי לאפשר שליטה קלה יותר בלוח הפקדים שלו.

אז כשמדובר במכונת כביסה או במדיח כלים אינטגרליים למחצה, הפקדים בחלק העליון של המכשיר יהיו גלויים וקלים לגישה. וכשמדובר במקרר חכם אינטגרלי למחצה, מסך המגע יהיה גלוי, וייתכן שניתן יהיה להבחין גם במסגרות המתכת של הדלתות או של פתחי האוורור. את המשטחים הנראים לעין ניתן להחביא מאחורי לוח הסוואה כדי ליצור מראה אחיד יותר.

אנשים עשויים לבחור במכשירי חשמל אינטגרליים למחצה, כי בכול זאת הם מציעים אסתטיקה נקייה, אבל קל יותר לנקות אותם והם זולים יחסית לרכישה.

מכשירים אינטגרליים באופן מלא

מכשיר חשמלי אינטגרלי במלואו, לא בולט בשום צורה משאר ארונות המטבח. כשמשלבים במטבח מקרר אינטגרלי מלא, יתכן שהדלת תיראה רחבה יותר משאר ארונות המטבח, ובמקרה של מדיח כלים ייתכן שהדלתות ייראו קצרות יותר או מרובעות יותר. אבל מבחינת המראה הכללי, המכשיר יהיה מוסתר לחלוטין ולא ייראו לעין תכונות אופייניות כמו ידיות, צירים, לוח פקדים או פתחי אוורור.

אנשים שמחפשים את המראה הנקי והמושך יותר אסתטית, יעדיפו את מכשירי החשמל האינטגרליים באופן מלא. לפעמים, יהיה צורך לבחור במכשירי חשמל קטנים או צרים יותר, כדי שניתן יהיה להסתירם לחלוטין כך שייראו ממש כמו ארונות המטבח האחרים.

כמה מילים על בעיות תחזוקה

כאשר אתם בוחרים במכשירים אינטגרליים באופן מלא, הגישה לתיקון ולתחזוקה תהיה קשה יותר בהשוואה למכשירים אינטגרליים למחצה. חלקי המכשיר שדורשים תחזוקה או תיקון מוסתרים עמוק בתוך ארונות המטבח, כך שכדי לתקן או לתחזק את המכשיר יהיה צורך לשלוף מתוך הארון.

כעת, כשאתם מבינים את ההבדלים בין המונחים השונים: בילד-אין, אינטגרלי מלא ואינטגרלי למחצה, אתם יכולים לבחור את הסוג המתאים ביותר למטבח שלכם.

נכתב בשיתוף >> https://www.aristos.co.il/

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073