עיצוב פנים או סטיילינג – מה ההבדל?

לא לחינם קיים בלבול בין הום סטיילינג לבית לבין עיצוב פנים, האם מדובר באותם המונחים? אם לא, במה שונה מונח זה מהאחר? אם גם אתם עומדים לפני עיצוב מחודש של הבית או נכנסים לבית חדש ורוצים לשדרג את הנראות שלו הנה כמה מושגים אודות עיצוב פנים והום סטיילינג ומה שמבדיל ביניהם. 

כפי שהבנתם, ישראלים פחות מכירים בסוג עיצוב זה ולכן רבים וטובים מתבלבלים בין עיצוב סטנדרטי( עיצוב פנים רגיל) לבין עיצוב ספציפי כמו הום סטייל ובדיוק על כך רצינו לדבר אתכם במאמר הבא. 

מזה סטיילינג לבית ומי אמר שאופנה זה הרבה מעבר לבגד?  

הום סטיילינג לבית הוא סוג של עיצוב פנים משודרג שמטפל נקודתית בעיצוב פנים הבית או מקום העבודה שלכם. שלא בדומה לעיצוב פנים רגיל הום סטיילינג עוסק בעיקר בשינוי מבלי לגרוע או לשנות את נראות הקירות, המבנה שלהם או החלפתם- תוהים אם זה אפשרי? זה לא רק אפשרי זה לעיתים הדבר הטוב ביותר שתעניקו לבית או למשרד שלכם. 

שלא כמו קודמיו, הום סטיילינג הינו העיצוב המועדף על לא מעט בעלי עסקים ודיירי בית. כן, יש בהחלט אנשים שיעדיפו לפסוח על שבירת הקירות, על שינוי חלל שלם ויסתפקו בשדרוג מדהים שיעלה הרבה פחות זמן, כסף ומאמץ. 

שינוי ועיצוב הבית מחדש- כך תעצבו את הבית מחדש 

מעצב פנים אותו תבחרו חשוב שיהיה בעל ידע ובקיאות בנושא, יתרה מכך, מעצב איכותי ומקצועי משמע אדם בעל ידע שהחל מכניסתו לבית שלכם כבר יידע איזה שינוי אפשר ורצוי לעשות – הכול בשיטה שלא מצריכה שבר, לכלוך או אפילו עלויות וזמן יקר. 

שיטת סטיילינג לבית תאפשר למעצבת שלכם לעשות את הכול קצר וקולע בזכות הכרת הבנה, הכרה בפוטנציאל שלו והעצמה בזכות בנייה של רעיון ויזואלי מקדים שיכלול בתוכו כל מה שרץ לכם בראש ותרצו שיהיה בבית שלכם בזמן אמת. 

עיצוב דמה – עיצבו המאפשר לדעת כיצד ייראו או יתפוגגו אלמנטים שאהבתם פחות או יותר  וכיצד ניתן יהיה לשלב טכניקות עיצוב מגוונות לרבות שילוב צבעים נכון. 

בשלב הראשוני באמצעות הדמיה של הדברים תוכלו להחליט באיזה רהיט לבחור ומה לעשות עם רהיט שאתם כל כך אוהבים, לא רוצים למסור למכירה ומחפשים את השילוב ההרמוני הכל כך חסר בעין. 

מה ניתן להשיג באמצעות עיצוב שהוא לא סטנדרטי? 

עיצוב הסטנדרטי יאלץ לא פעם ולא פעמיים לשבור קירות ולשנות תוכניות שלמות שתיקחנה יותר השקעה, זמן וטרחה. עומדים לפני שיפוץ ולא יודעים מה לעשות ואיך לשנות את הדברים במינימום כסף ומינימום זמן? 

כאשר אתם בוחרים הום סטיילינג לבית, אתם לא רק מאפשרים לעצמכם לבצע שינוי ממוקד לחלל הבית אלא בוחרים גם חומרים טובים ותכנון מוקדם שיכולים לשנות ולהקפיץ את נראות הבית לבלתי היכר. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073