התקנת תאורה דקורטיבית כחלק מעיצוב הסלון

גופי תאורה ועיצוב הסלון; כיצד לבחור גופי תאורה לסלון, ומה חשוב לזכור בעת בחירתם? – קראו כאן. 

מחפשים חשמלאי התקנת תאורה לקראת עיצוב הסלון מחדש? ובכן, כשזה מגיע לעיצוב הסלון, אין דרך אחת שמתאימה לכולם ולכן, חשוב לבחור נכון את הדקורציה בהתאם לחזון העיצובי שלכם. רגע לפני רכישת רהיטים גדולים, בד”כ מומלץ להתחיל עם הדקורציה המשלימה, כולל גופי תאורה. בתוך כך, הנה כמה דגשים שכדאי להכיר לפני רכישת גופי התאורה הבאים שלכם:

  • היבטי דקורציה נוספים – בחירת התאורה הנכונה היא חשובה, אבל יש להקפיד על התאמת פריטי הדקורציה הנוספים בסלון ובבית באופן כללי.
  • השפעה רחבה – לא רק שתאורה מייצרת פונקציונליות ואווירה נעימה, אלא שהיא גם מוסיפה אלמנט של סגנון-עיצובי ויכולה לשנות את המראה של החלל.
  • הבדילו בין תאורה דקורטיבית לפרקטית – תאורה דקורטיבית מתייחסת לכל גוף תאורה או אלמנט המשמש בעיקר כיצירה דקורטיבית, במקום לספק תאורה ישירה (2 הסוגים בד”כ יצריכו מציאת חשמלאי בירושלים והסביבה). 

אפשר להתקין גופי תאורה לבד?

כל חשמלאי התקנת תאורה יגיד לכם שישנם סוגים רבים ושונים של גופי תאורה, המגיעים בסגנונות, צורות וגדלים שונים, מה שהופך את העניין למבלבל מעט. בעוד שחלק מהאנשים יתמקדו בנברשות כגופי תאורה מומלצים, תהיינה חובת מציאת חשמלאי בירושלים והסביבה כדי להתקין את אלו. מצד שני, ישנם גופי תאורה הניתנים גם להתקנה עצמית אם יש לכם ידע מינימלי בהתקנת תאורה. לעומת זאת, בשונה מנברשות, נורות תלויות מהתקרה וגופי תאורה צמודים לקיר הינם גופים שההתקנה העצמית שלהם היא קלה יותר. אבל גם כאן, עדיף שלא להתעסק עם החשמל אלא אם יש לכם את הידע לעשות זאת. 

לסיכום, מהם החומרים המשמשים לייצור גופי תאורה, ובמה לבחור?

בסופו של דבר, בחירת גוף התאורה הנכון יכולה לשנות לחלוטין את המראה והתחושה של החדר, ולהפוך אותו למזמין, נעים או אפילו “מתוחכם” יותר. בעוד שהתאורה עצמה משליכה על כך, גם החומרים המשמשים לייצור גופי תאורה משפיעים על האווירה הנוצרת בחלל נתון. לכן, חשוב להבין כי גופי תאורה מיוצרים במגוון חומרים שונים, כאשר לכל אחד מהחומרים הבאים ישנם יתרונות, חסרונות וסגנונות ייחודיים משלו:

חומרים של גופי תאורהמידע נוסף
מתכתמתכת היא בחירה פופולרית עבור גופי תאורה מכיוון שהיא עמידה, רב-תכליתית, וניתן לעצב אותה לצורות ועיצובים שונים בהתאמה אישית.
זכוכית זכוכית היא עוד חומר נפוץ עבור גופי תאורה, במיוחד אם אתם רוצים ליצור מראה מלוטש ומודרני בסלון שלכם. זכוכית יכולה להיות שקופה, בעלת גוון, או אפילו חרוטה כדי ליצור אפקטים שונים.
עץלעתים קרובות נעשה שימוש בעץ לייצור גופי תאורה כפריים או בעלי גוון ותחושה טבעיים יותר. עץ מוסיף חמימות וטקסטורה מסוימת לחדר, וניתן לעצבו או לצבוע אותו כדי להתאים אותו לכל סוג חלל.

 

לסיכום, גופי תאורה הם אחד המרכיבים הכי חשובים בעיצוב של כל סוג סלון. כאשר בוחרים אותם בצורה נכונה, הם לא רק מספקים תאורה, אלא גם משמשים כאלמנטים דקורטיביים לכל דבר ועניין. לכן, לפני מציאת חשמלאי בירושלים והסביבה, בחרו קודם את סוגי הגופים והעבירו לחשמלאי את החזון העיצובי שלכם. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073