מה הכי חשוב לעשות לפני שמתחילים בעיצוב פנים

בין אם אתם עובדים מחוץ לבית שעות ארוכות בכל יום, ובין אם אתם מבלים במהלך היממה לא מעט שעות בו, חשוב לכם וודאי לחוש בו בנוח וליהנות ממרחב מחבק ונעים. אם אתם בעיצומו של שיפוץ הבית שלכם, סוף סוף, ולאחר לא מעט שנים, והחלטתם להיעזר בשירותי עיצוב פנים, כדאי לכם לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים, שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות וליצור, יחד עם בעל או בעלת המקצוע שלכם את המקום הנכון עבורכם, זה שעונה לכם על כל הצרכים. אז, מה חשוב לעשות לפני שמתחילים בעיצוב פנים? הנה, התשובה.

רגע לפני – מנקים

הבית שלכם נמצא בעיצומו של שיפוץ מאסיבי? אז, רגע לפני שאתם מתחילים בהליך העיצוב המחודש והכנסתם של כל האלמנטים הדקורטיביים לחלל, חשוב שתדאגו לתאם עם חברה המציעה שירותי ניקיון דירה לאחר שיפוץ. ניקיון יסודי של הבית שלכם, לאחר שעבר שיפוץ, הוא הכרחי ורק לאחר תוכלו להתחיל לסדר ולארגן אותו וגם לעצב אותו בדיוק כמו שאתם רוצים.

במהלך שיפוץ הבית מתלכלכים הקירות, מתלכלכות הרצפות ולמעשה – כל חלק בבית, מהקטן ועד הגדול. השיפוץ כולל, לעיתים, גם החלפה של אלמנטים מסוימים, שעם הזמן, תוך כדי העבודה, מתמלאים באבק וכתמים. ניקיון דירה לאחר שיפוץ לפני הכניסה אליה ולפני עיצובה תאפשר לכם לפעול נכון ולהסיר את כל הלכלוך שהצטבר בה כדי שיהיה נעים וריחני במרחב.

להגדיר את הצרכים

עתה, כשהבית שלכם, לאחר השיפוץ, נקי, אפשר לעבור למשימת העיצוב. אבל גם כאן, רגע לפני שאתם מתחילים בעיצוב, או ליתר דיוק – רגע לפני שהמעצב או המעצבת שלכם מתחילים לבצע את העבודה, חשוב שתגדירו מראש את הצרכים שלכם.

האם אתם נוהגים לבלות בבית לא מעט שעות בכל יום, או שמא אתם וכך גם שאר הדיירים נמצאים מחוצה לו לרוב? האם אתם אוהבים לארח? האם ישנם חדרים שאתם שוהים בהם יותר, בעוד שבאחרים פחות? כל הנקודות הללו, וכן נוספות, מצריכות התייחסות ומוטב להגדיר את הצרכים מוקדם ככל שניתן על מנת לקבל את המענה המתאים.

מהו הסגנון העיצובי המועדף עליכם

לאחר ששיפצתם את הבית, הזמנתם חברה של שירותי ניקיון דירה לאחר שיפוץ ואף מצאתם איש מקצוע או אשת מקצוע, המתמחים בעיצוב פנים, חשוב שתגדירו גם את הסגנון העיצובי המועדף עליכם כדי שתיהנו מחלל מעוצב ומסוגנן בדיוק כמו שאתם רוצים.

זה יכול להיות בית בסגנון כפרי עם אלמנטים טבעיים, בית מודרני עם אלמנטים חדשניים יותר או אולי בית המעוצב בסגנון קלאסי, כמותו אפשר למצוא בלא מעט בתים. כך או כך, הקדישו זמן לעניין והקפידו גם לבחור בעל או בעלת מקצוע עם ניסיון של שנים. אל תתפשרו על דבר, שכן הבית שלכם, בסופו של דבר, אמור לשרת אתכם לאורך שנים. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073