ההבדל בין עיצוב בית פרטי לבין עיצוב פנטהאוז

מעוניינים לעצב בית פרטי או פנטהאוז? מבולבלים? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על ההבדל בין עיצוב בית פרטי לפנטהאוז.

התייחסות שונה לשילוב בין הפנים לחוץ

הפנטהאוז אמנם מכיל מרפסת גדולה שמצריכה התייחסות מיוחדת, אך עדיין, מדובר במרפסת  המהווה למעשה חלק בלתי נפרד מהבית. בתוך כך, כאשר אתם מעצבים את פנים הבית, תוכלו להתייחס פחות או יותר באותה הצורה גם לעיצוב המרפסת שלכם, אך בבית פרטי התמונה היא שונה לחלוטין.

בבית פרטי יש לכם חצר שהיא לא נחשבת, לפחות לא פיזית, לחלק מהבית. לכן, האתגר העיצובי שלכם יהיה השילוב בין עיצוב פנים הבית לחוץ, כלומר לחצר, על מנת לגרום לה מצד אחד להרגיש כחלק מהבית, אך מהצד השני גם לתת לה את הייחוד שלה.

התייחסות שונה לחזית הבית

זה נכון, יש לכם פנטהאוז, בית מרשים מכל הבחינות ועדיין, אתם גרים בבניין משותף וכל מה שמפריד ביניכם לחדר מדרגות היא דלת הכניסה. בניגוד לזה, כשאתם באים לעצב בית פרטי אתם צריכים לתת את הדעת גם לעיצוב חזית הבית, בין אם תחליטו להתקין שער כניסה מעוצב, גדר יוקרה או כל אלמנט אחד.

זכרו, בבית פרטי לחזית יש משמעות לא פחות חשובה מהחצר עצמה, היא הפנים של הבית וזה הדבר הראשון שהאורחים שלכם יראו. לכן, זה לא משנה כמה תשקיעו באדריכלות פנים הבית או החצר, אם חזית הבית שלכם תהיה מוזנחת פשוט לא עשיתם בזה שום דבר.

התייחסות שונה לניצול הפוטנציאל

איך שלא תהפכו את זה, כל מי שמחזיק בפנטהאוז יודע שבבית שלו יש פוטנציאל מטורף מבחינה עיצובית, וזה ממש לא משנה מה מצב הנכס. לכן, עליכם להקפיד ולנצל את הפוטנציאל הזה כמה שיותר, על מנת שהבית שלכם לא ייראה בסוף בדיוק כמו הבתים הרגילים בבניין.

לכן, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של מעצב אדריכלות פנים אם יש לכם פנטהאוז, אדריכל בתים פרטיים אם יש לכם בית פרטי. איש מקצוע מנוסה יסייע לכם למקסם את הפוטנציאל מהנכס שלכם, גם אם מדובר בפנטהאוז לא חדש במיוחד.

בסוף זה עניין של תכנון

זה לא באמת משנה אם יש לכם בית פרטי או פנטהאוז, בסוף זה הכל עניין של תכנון אדריכלות פנים. לכן, ההמלצה שלנו עבורכם היא קודם כל לתכנן בצורה מדויקת את החלומות שלכם. לאחר מכן, זה הזמן לגשר בין הרצוי למצוי ולהבין אילו מהחלומות שלכם באמת יכולים להתגשם. לעיתים זה תלוי במבנה של הבית, לעיתים בכלל בתקציב שלכם.

ככל שתשקיעו יותר בתכנון של העיצוב והגדרת המטרות, כך סביר להניח שהפרויקט הזה יגיע לסיומו בהצלחה רבה. אולם, במידה ולא תשקיעו בתכנון, אתם עלולים מהר מאד למצוא את עצמכם מתפזרים הן מבחינת התקציב והן מבחינת סגנון העיצוב.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073