עיצוב בית מודרני

עיצוב וילות

מרכיבי העיצוב שונים ומגוונים אבל כשמדברים על בית עם נראות מדהימה מבפנים ומבחוץ אי אפשר להתעלם או להתפשר על מעצב פנים, הום סטיילינג ובגדול אדריכל שמבין את הבתים הפרטיים ויכול לתת לכם תוצאה מדהימה, אחת כזו שלא היכרתם. 

רוצים לייצר שינוי בבית או בוילה הפרטית שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? מרגע שאתם משאירים את המשימה בידי אדריכל בתים פרטיים הוא לבטח יידע מה לעשות, לא יבזבז זמן ויחל במלאכת התכנון שתוביל גם היא במהרה לשלבי הביצוע המכריעים. 

איך מעצבים את הווילה מחדש? עיצוב וילות בסגנון אחר  

לצד כל האתגרים שהחיים מציעים כך גם עיצוב וילות מחודש, הבית שעד כה היה רב פוטנציאל אבל לא נוצל עד תום צריך ידיים של אדריכלים למודי ניסיון. בחירת אדריכל מתאים לא רק תאתגר אותו אלא גם אתכם. 

כבר בשלבים המוקדמים יתכנן האדריכל יחד אתכם גם את המבנה הפנימי וגם את החיצוני. במסגרת עיצוב וילות יילקחו בחשבון כל הפרמטרים המהותיים בין שיהיו גדולים ובין שהם קטנים. 

החדרים האמורים לעבור את השינוי, גודלם, הוספת מתחם נוסף, עיצוב של הגינה, מטבח ובריכה. הכול מביקור בחדר עבודה, עיצוב מדרגות ועד לבחירת גוון הצבע המתאים להשלים עיצוב וילה על הצד הטוב ביותר. 

כמו כן תינתן תשומת לב מלאה לכל החלונות בסביבה, למיקום של החדרים, לכניסה ולשאר המקומות – הכול באמצעות תכנון ושרטוט גם של ארונות, אמבטיה ועוד. 

הרגע של אחרי – שלב בחירת עיצוב הפנים 

לאחר מלאכת התכנון יגיע שלב הביצוע של עיצוב הפנים. בשלב הזה מגיעה שאלת השאלות באיזה סגנון הכי כדאי לבחור? לצד הדיוק בתכנון פעולה של עיצוב דורשת את מירב הדיוק ולצד זה גם את מירב היצירתיות תוך כדי הקפדה על כל הפרטים, הצבעים וכל מה שביניהם. 

מחפשים לעצב את הווילה בסגנון הכפרי? אם אתם מחוברים לטבע הצבעים החזקים והעשירים יתפסו כאן מקום של כבוד. כמו כן לעיצוב המושלם הזה יתווסף הצבע החם, המרקם העשיר והמון אבל המון שילובי עץ המעידים על תחושת הבית בכפר- זה שייחלתם לו. 

כמו כן יושקעו מאמצים בהוספת אלמנטים ירוקים כמו צמחייה ,עציצים וכל מה שישדרג את הנראות ויספק את עיצוב של בית בכפר, הפעם תהיה זו וילה בכפר. 

שלא כמו הכפרי, סגנון קלאסי רגיל ידבר על צבעים מודרניים ועל שילובים של חומרי גלם שונים שהם לא בהכרח רק עץ. כמו כן הגוונים העזים והמשולבים של הטבע יתחלפו בגוונים לבנים, צבעים בהירים יותר ונגיעות קטנות של גוונים חזקים אבל ממש, ממש בעדינות יתרה. 

אחרון חביב יהיה הסגנון העתיק יותר והוא יבוא לידי ביטוי בהתייחסות לתקופת רטרו על ידי שימוש ברהיטים גושניים, וילונות ארוכים יותר, שטיחים עבים ולעיתים צבעים דומיננטיים יותר. 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073