חיפוי קיר

מהלכים עיצוביים שיכולים לשנות את האווירה שבמשרד

אין זהו סוד כי לעיצוב חלל המשרד ישנו תפקיד מכריע ביצירת אווירה המשפיעה על רווחתם של העובדים, תחושת השתייכותם אל הארגון ותפוקתם עבור היעדים העסקיים של בית העסק.

עיצוב פנים המתבצע על-בסיס מחשבה מקדימה והתאמה מדויקת של חלל המשרד אל צרכי העובדים, יכול להפוך כל חלל עבודה משמים וסטנדרטי, לסביבת עבודה תוססת, נעימה ומזמינה.

אולם איננו תמיד מבקשים לערוך שינוי מקיף מן הקצה אל הקצה הדורש צעדים אדריכליים ושיפוץ, וכאן מרוכזים עבורכם מספר טיפים לשינויים קטנים אך משמעותיים, כאלו שיוכלו לשנות את האווירה ב-180 מעלות.

תאורה אופטימלית

תאורה מספקת היא הבסיס לאווירה משרדית נעימה ומזמינה.

אור טבעי הוא העדפתם הברורה של כל מעצבי הפנים, וראשית כל, נמליץ לכם לנצל היטב את החלונות שבמשרד כך שיאירו באופן מיטבי את אזורי העבודה וימקסמו את ימיה שטופי השמש של ארצנו. 

נוסף על כך, מומלץ לבחור בתאורה מלאכותית המחקה ככל הניתן את אור היום הטבעי, ומפחיתה את העומס על העיניים. יצירת אווירה מזמינה יכולה גם להישען על נורות פחם היוצרות תחושה חמימה וחורפית, וניתן להשתמש בה בעיקר בפינות הישיבה והמנוחה עבור העובדים.

פתרונות אחסנה מעוצבים

ככל שנפתח את חלל המשרד ונפחית ממנו את עומס האובייקטים, כך גם משרד קטן ירגיש לנו כגדול ומזמין במיוחד.

ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות אחסנה מעוצבים ואף לנצל אזורים עם קירות גבס, כך שיכללו בתוכם אחסנה פנימית שאיננה גורעת מן המקום של המשרד עצמו.

פתרונות אחסנה יכולים לבוא לידי ביטוי בריהוט אשר גם מאחסן בתוכו פריטים שונים וגם מהווה כיסא נפלא לעובדים עם שרפרפים בפינת הישיבה וכיוצא בזאת.

ריהוט ארגונומי ואחיד

האחדת הקו העיצובי של הריהוט יכולה לעשות פלאים ביצירת משרד בעל מראה רב רושם ומזמין במיוחד.

הקפידו לבחור בריהוט בעל קו אחיד, ובו-זמנית אל תתפשרו אל ארגונומיה ונוחיות. זכרו שהנוחיות של העובדים לא צריכה להתבטא רק בנראות, אלא גם בתחושה שלהם וביכולת שלהם לשבת זמן רב ולבצע את תפקידם נאמנה.

פינת מנוחה ייעודית

פינת מנוחה ייעודית יכולה לסייע רבות ביצירת משרד המדגיש את הרצון שלו לספק לעובדים לא רק מקום ישיבה נוח לעבודה רציפה, אלא גם מקום נוח למנוחה.

הקצו פינה מסוימת עבור העובדים, ניתן לרהט אותה במספר כריות פוך, חיפוי לקיר בעל מראה שונה ומגוון המבדיל אותו מיתר המשרד, ועד לעציצים שונים אשר הופכים את המקום למעין פינה טבעית ושקטה, כזאת שמוציאה את העובדים מתוך ההמולה המשרדית השוטפת והרגילה.

אלמנטים אמנותיים

ולסיום, לעתים הפתרונות הם הרבה יותר פשוטים ונגישים. הלכו לאחת מחנויות מוצרי הבית הסמוכה למשרד, וחפשו אחר תמונות שניתן לתלות ובכך להפוך את המשרד למעין גלריה עם שלל דברי אמנות נהדרים.

תופתעו לגלות עד כמה תמונה ולו אחת בודדה, יכולה לשנות את כל האווירה מן הקצה אל הקצה.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073