יתרונות עיצוביים לפוליש לרצפת הבית

כולנו רוצים לחיות בבתים יפים ומסוגננים. אנחנו גם רוצים שמרחב המגורים ישדר ניקיון (וכמובן יהיה נקי). מראה מושקע הוא עוד איכות חיונית – ואת כל המטרות הנ”ל תוכלו להשיג באמצעות פוליש לרצפה. איך? מיד כל הפרטים, והסבר לגבי הקשר בין פוליש לרצפות לבין עיצוב פנים מתקדם.

חיפוי רצפה מרהיב ומותאם במיוחד אליכם ולבית

פוליש, כלומר אותו שירות שמקנה לרצפה מראה בוהק ומרשים במיוחד, מאפשר לנו להתקין כל חיפוי רצפה שנרצה. קודם כל, יש מספר סוגים של פוליש (פירוט בהמשך העמוד) ואפשר למצוא אופציה מתאימה לכל סוג של מרצפות שנבחר. שנית, גם אם יש מרצפות שנוטות להישחק, בזכות הפוליש אפשר יהיה לחדש אותן וכך לשמר את המראה המבוקש.

חידוש הרצפה וההשפעה על החלל כולו

כשמבצעים פוליש לרצפה ישנה, התוצאה המידית היא מראה שונה לגמרי למרצפות. אבל בגלל ההשפעה המשמעותית של חיפוי הרצפה על החלל כולו, פתאום הסלון שלכם (או כל חדר אחר, כמובן) ייראה אחרת לגמרי. כשאפשר להקנות לדירה חזות שובת לב בקלות ובפשטות, בלי צורך בשיפוץ מקיף, זהו כמובן יתרון של ממש.

הסוגים השונים של פוליש לרצפה

באופן עקרוני יש 3 סוגים של פוליש:

  1. פוליש ווקס – תהליך שכולל מריחת חומר מיוחד הדומה לשעווה על כל הרצפה, באמצעות מכונה ייעודית למטרה זו. החומר גורם לרצפה להיראות מבריקה ובנוסף הופך אותה לחלקה. זוהי פעולה חיצונית בלבד, והיא לא משפיעה על חיפוי הרצפה עצמו.
  2. פוליש קריסטל – תהליך שבו מוחדרים אל תוך המרצפות חומרי ניקיון והברקה שונים. ההחדרה נעשית באמצעות קרצוף, גם כן באמצעות מכונה שתוכננה בדיוק למטרה זו. בזכות החדרת החומרים אל המרצפות, התוצאה מרשימה יותר ועמידה יותר. יחד עם זאת פוליש קריסטל לא מתאים לכל סוגי חיפויי הרצפה, ובפרט הוא עלול להזיק לאריחי גרניט פורצלן. גם כשהרצפה ישנה מאוד עדיף לבצע סוג אחר של פוליש, מפני שהקריסטל עלול לשחוק את האריחים הישנים ממילא יתר על המידה.
  3. פוליש סילר – פוליש חיצוני שכולל גם סילר. הסילר אוטם את המרצפות ובכך מונע חדירת לכלוכים, כך שהתוצאה תהיה אריחים נקיים. ההברקה של הרצפה היא בונוס, ועוד חשוב לדעת שיש סוגים שונים של סילר, בהתאם לסוג הרצפה.

לאיזה סוגי רצפות מתאים הפוליש?

פוליש הוא אופציה רלוונטית לכל סוגי חיפויי הרצפה. ניתן לבצע פוליש למרצפות אבן טבעית, לאריחי קרמיקה, לרצפת גרניט פורצלן, לרצפת שיש ולמעשה גם אם יש לכם פרקט יש פוליש ספציפי עבורו (גם לפרקט עץ וגם לפרקט למינציה, שבאופן טבעי זקוקים לסוגים שונים של פוליש עקב ההבדלים ביניהם).

התדירות המומלצת היא בהתאם לסוג הפוליש ולמאפייני השימוש ברצפה, כלומר עד כמה היא נשחקת. פוליש ווקס ופוליש סילר מומלץ לבצע אחת לשנה עד שנתיים, ואילו פוליש קריסטל איכותי יחזיק מעמד 3 עד 5 שנים.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073