ראו מטבחים מעוצבים

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

לקראת פרויקט עיצוב ו\או בניית מטבח בהתאמה אישית? מעבר לכך שתוכלו לעצור אצל האדריכל לתכנון הפרויקט, יש עוד כמה דברים שכדאי להביא בחשבון. בשורות הבאות, נרחיב לגבי הפרויקט וכן נגדיר מה הוא יצריך ממכם – המשיכו לקרוא. 

מס’ מילים על בחירת חומרים איכותיים 

עיצוב מטבח בהתאמה אישית מאפשר לכם מצד אחד ליצור חלל ייחודי בהתאם לצרכים והתקציב שלכם, ומצד שני, מאפשר לייצר מטבח המשקף את טעמכם האישי. כמו כן, חשוב גם לציין כי מטבחים בהתאמה אישית צריכים לענות על אי אלו היבטים פונקציונליים שונים. היכן מתחילים? קודם כל, חשוב לקחת בחשבון כי איכות החומרים צריכה להיות בראש סדרי העדיפויות. אל תתפשרו על איכות חומרים, כי הקפדה על תכנון נכון, בחירת חומרים איכותיים ועבודה עם אנשי מקצוע מנוסים יבטיחו לכם מטבח מושלם שתהנו ממנו במשך שנים. זכרו, חומרים לא איכותיים שווים ערך לתיקונים עתידיים, אז היזהרו מכך. 

עיצוב מטבח בהתאמה ב-5 שלבים פשוטים

בין אם אתם מעוניינים לעצב את המטבח שלכם בסגנון עכשווי, אולי בכלל יותר לכיוון כפרי, ישנם כמה שלבים שונים אשר יהיו כלולים בפרויקט. בעוד כי השלב הראשון הוא הגדרת צרכים ותקציב, בשלב השני ראו מטבחים מעוצבים בתיקי עבודות למיניהם של אנשי מקצוע, באתרי אינטרנט וכולי. לאחר שתביטו במספר דוגמאות, עקבו אחר 5 השלבים הבאים:

  1. החלטה אם לבד או בעזרת מעצבת: אם אתם בוחרים לעצב את המטבח בעצמכם, מה טוב. אם אתם מחליטים לחפש מעצב\ת, כדאי לחפש מישהו או מישהי אשר מתמחים ספציפית בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית.
  2. תכנון בפועל של המטבח: התכנון בפועל של המטבח צריך לכלול את לקיחת המידות המדויקות של החלל, הגדרת סגנון העיצוב הרצוי, בחירת חומרים, צבעים וכן הלאה.
  3. תכנון פונקציונלי של המטבח: התכנון הפרקטי של המטבח צריך להיעשות תוך התחשבות בצרכים ובאורח החיים שלכם, ובפועל יכלול גם בחירת מכשירי חשמל ואלמנטים פונקציונאליים אחרים. 
  4. מציאת אנשי מקצוע: בשלב זה יהיה עליכם לאתר קבלן לעבודות הנגרות, האינסטלציה, החשמל ועוד, כאשר ההמלצה הנכונה ביותר תהיה לערוך השוואת מחירים ביניהם. 
  5. התקנה ותחילת שיפוצים: רגע לפני תחילת שלב זה, חשוב לקבל מראש צפי לסיום העבודה, וכן התחייבות בחוזה התקשרות, אשר נוגעת לכל סעיפי האחריות של הקבלן המבצע. 

כמה מילות סיכום על הפרויקט שלכם

בין אם אתם צריכים התקנת ארונות מטבח, משטחי עבודה, מכשירים חשמליים ואביזרים, בניית אי מטבח, הריסת קירות בטון במטבח או כל עבודה אחרת, ההמלצה היא אחת והיא ברורה – השוואת עלויות. הקדישו זמן לתכנון של הפרויקט, בחרו את הסגנון המועדף עליכם וכן את אנשי המקצוע הנכונים, והפרויקט שלכם יצלח על הצד הכי מוצלח שלו. בסופו של דבר, כל פרויקט מהסוג הזה יקום וייפול על בחירת אנשי המקצוע הנכונים.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073