עיצוב בית עם מאוורר

שילוב מאוורר תקרה בחלל הבית – פריט נוי

איך נתאים את מאוורר התקרה לחלל הבית שלנו? כיצד נשלב אותו נכון עם סגנון החדר? קיים היום מגוון עצום של סגנונות עיצוב של מאווררים, ומפריט בעל פונקציה של קירור הוא הפך לאלמנט עיצובי משמעותי. במאמר שלפניכם נציע לכם מספר סגנונות של מאווררי תקרה וכיצד לעשות את ההתאמה הנכונה בינם לבין החלל בו הם מותקנים. 

יתרונות של מאווררי תקרה מעוצבים

מאווררי התקרה עברו בשנים האחרונות מהפך עיצובי. אם בעבר כל המאווררים עוצבו כמעט אותו דבר,  הרי שכיום יש מגוון גדול של עיצובים וסגנונות המאפשר להתאימם כמעט לכל חלל. ההבדלים בין המאווררים מתבטאים בין היתר במספר פרמטרים:

  1. החומר ממנו עשוי המאוורר.
  2. מספר הכנפיים שיש למאוורר וסגנון העיצוב שלהן.
  3. גוף התאורה המשולב במאוורר ומחובר לתקרה.
  4. צבעי המאוורר והכנפיים שלו.

מאווררי התקרה מספקים אוורור טבעי  ונעים, חסכוני ודקורטיבי. לכל אחד מאיתנו יש טעם שונה, דרישות שונות, חדרים בגדלים ובסגנונות שונים ואנו מצפים שהמאווררים שנבחר יענו על הצרכים שלנו. כאמור המאווררים קיימים במגוון רחב של גדלים, צבעים וסגנונות שונים וניתן לשלב בהם גם גופי תאורה שונים במטרה להאיר את החדר מלבד הקירור שלו. 

איך נתאים את מאוורר התקרה לחלל החדר

קיימים מספר סגנונות עיצוב של מאווררים על פיהם ניתן להתאים אותם לחדר:

  1. סגנון כפרימאוורר המאופיין בצבעים חמים בשילוב של עץ. ניתן להתקין מאוורר תקרה עם כנפיים דמויות עץ או דגמים יוקרתיים יותר העשויים מעץ. מאוורר כזה גם יכול להתאים לתקרת עץ או לפרגולה.
  2. סגנון מודרני מאוורר המאופיין לרוב בקווים נקיים ומעוגלים. ניגוד של צבעים אף הוא אלמנט שמוסיף לחדשנות, למשל מאוורר בצבעי שחור ולבן מבריק המשתלב היטב בסלון בעל סגנון מודרני. המאוורר מוסיף ליופי של הסלון אך אינו דומיננטי ומשתלט על המראה הכללי.
  3. מאוורר לחדרי ילדים. מאוורר המאופיין בשילוב שמח של צבעים, עם תאורת לד מתכווננת ושלט רחוק. הילד יכול לשלוט על עוצמת האור באופן עצמאי, מבלי להטריד את ההורים. 
  4. סגנון קלאסי מאוורר המאופיין בהקפדה על הפרטים הקטנים. במאוורר כזה יכול הלקוח לבחור כל פריט במאוורר, מהחומר ממנו עשוי המאוורר, דרך הצבעים ועד גוף התאורה. 

למה עוד כדאי להתאים את המאוורר

מעבר לסגנון הנכון, כדאי גם להתאים את מאוורר התקרה לתנאי השטח. למשל, להתאים את גודלו לגודל החלל בו הוא נמצא. מאוורר תקרה קטן בחלל גדול לא יהיה אפקטיבי מספיק ומאוורר גדול לחלל קטן יצור עומס.

שילובים של גופי תאורה. קיימים מאווררים עם גופי תאורה המשמשים גם להארת החדר. מאוורר עם גוף תאורה מומלץ לאזורים בהם נדרש אור ואין מקום בתקרה לגוף תאורה בנפרד. 

לצפייה בקטלוג מאווררי התקרה של סווינג.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073