פתרונות מתקדמים לסגירת חללים

בתקופה שבה טכנולוגיה מתקדמת ומגיעה לכל פינה ופינה בחיינו, מתעורר צורך מתמיד לפתח פתרונות חדשניים ומתקדמים. אחד האתגרים בתחומי התכנון והבניה היא סגירת חללים. חללים, בין אם הם בבניינים או חללים פנימיים, יכולים להשפיע על איכות החיים, הסביבה. במאמר זה נדון בפתרונות המתקדמים ביותר לסגירת חללים.

בשנים האחרונות פותחו טכנולוגיות חדשות המאפשרות סגירת חללים בדרכים שלא היו אפשריות בעבר. האמצעים האלו כוללים חומרים חדשים, טכנולוגיות בניה מתקדמות וסגירת חלל באמצעות מערכת זכוכיות מתקפלות. 

מערכת זכוכיות מתקפלות נותנת לכם את האופציה ליצור מהמרפסת שלכם, חלל פתוח או סגור- לבחירתכם. המערכת הזו לא מתאימה רק למרפסות, היא מתאימה גם לפרגולות ולכל חלל מקורה, שתרצו לסגור בצורה הרמטית, אבל שישאר בעל פונקציונליות.

קרדיט: צל וילון.

מערכת זכוכיות מתקפלת מאפשרת סגירה בטיחותית זאת על מנת לעמוד בדרישות בטיחות שנדרשות למרפסות במגדלים בקומות גבוהות ומרפסות באזורים שישנם רוחות חזקות. למערכת זכוכית מתקפלות יש צורך בהתקנת פרופיל אלומיניום בין הזכוכית הראשונה והשניה על מנת שיוכלו להתקין את סוגר הבטיחות. 

מערכת זכוכיות מתקפלות לסגירת מרפסת היא פתרון נהדר עבור שדרוג המרפסת שלכם, היא מאפשרת לכם לסגור הרמטית את המרפסת ולהנות מחלל ממוזג בכל עונות השנה ובכל מזג אוויר.

במצב סגור: הזכוכיות נצמדות אחת אל השניה ויוצרות חציצה הרמטית בעזרת אטמי סיליקון, פלסטיק ואלומיניום. במערכת הזו מותקן פרופיל אלומיניום אחד בין הזכוכית הראשונה לשניה בלבד כדי לאפשר סגירה בטיחותית אשר עמידה יותר לרוחות עזות והשגות גבול.

במצב פתוח: זכוכיות נאספות אל צידי החלל וננעלות כדי למנוע תזוזה מיותרת.

מערכת זכוכיות מתקפלות היא לא רק מוצר אלא חוויה, חוויה שהולכת לשנות את הנוחות בבית שלכם בצורה שלא הכרתם.

בחירה בוילון זכוכית ככלי עיצוב למרפסת שלכם היא צעד שיכול להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים ומעניק תחושה של יוקרה בבית. לא משנה איזה סגנון עיצוב אתם אוהבים, מערכת זכוכיות מתקפלת יכולה להתאים ולשדרג את חלל המרפסת לכזה, שלא תפסיקו לארח ולשהות בו. 

ומעבר לנראות האסתטית והיוקרתית שהוא מעניק, אנו מבטיחים כי תהנו לא פחות מהפונקציונאליות שהוא מעניק לכם. 

 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073