עיצוב בית פרטי

3 טיפים לבחירת מעצב פנים

מגיע שלב בחיים שבו מחליטים האם להישאר בנכס או למכור אותו ולנסות לחיות במקום אחר או בסביבה אחרת ומה אם הסביבה טובה? הילדים רגילים למקום והבית מרגיש כמקום שהכי כיף לצאת ולשוב אליו בסופו של יום?

מחפשים לייצר את השינוי שבזכותו תוכלו להמשיך ולשמור על הנכס הקיים שאתם כל כך אוהבים ומוקירים? באמצעות עיצוב פנים משודרג תוכלו לעשות זאת בהחלט. זקוקים לעזרה? הנה 3 טיפים שיסייעו לכם לבחור את אנשי המקצוע הטובים שיעזרו לכם להגשים את המטרה. 

טיפ מס’ 1# הכול זה עניין של כימיה 

כמו בכל דבר כך גם כאשר יוצאים ומחפשים אחר מעצב פנים, הכול מתחיל ונגמר בבחירת מעצב פנים שיהיה לכם כימיה אתו. מה הכוונה בכימיה? זה משהו שבעיקר לא מקבלים אלא מרגישים. כאשר אתם בוחרים אדם שיש לכם קשר טוב אתו כל השאר כבר יגיע בצורה טבעית וכך הוא יכיר את הרצונות שלכם, את המטרות שלכם ואף יוכל לממש אותן על הצד הטוב ביותר. 

כמו כן, לצד הכימיה מגיע החלק הלא פחות חשוב והבלתי נפרד שעיקרו תקשורת טובה, הבנת הדברים, אתם מבקשים ואותו מעצב פנים מבצע. הוא לא עושה שום דבר על דעת עצמו או על פי טעמו האישי ומבין אתכם ואת הצרכים שלכם היטב והתוצאה? עיצוב מדהים, פרקטי ובעיקר אחד כזה שרציתם מלכתחילה. 

טיפ מס’ 2 סגנון ותיק עבודות – האם זה מתאים לכם?  

כל אחד והסגנון שלו וכך גם כאשר אתם בוחרים מעצב פנים, חשוב שהטעם והסגנון שלכם ישתלב היטב עם מה שהוא יכול להשלים. לא בטוחים וצריכים מידע נוסף? בקשו לראות עבודות של אותו מעצב פנים ווודאו כי אתם מתחברים בגדול לקו המחשבה הכללי שלו. 

טיפ מס’ 3 תנאי החוזה עריכתו ולוח זמנים 

דבר לא פחות חשוב בבחירת מעצב פנים זה עניין הדחיינות, האם לדעתכם הוא עומד בלוח זמנים? יש מישהו שיכול להעיד על סגנון העבודות, על התזמון והזמן שהוא יקציב לזה? מניסיון מר יש אנשים שמושמעים להם הרבה הבטחות אבל ברגע האמת העבודה נמשכת, משתרכת והדברים יוצאים משליטה! 

רוצים שזה לא יקרה לכם? וודאו כי אכן לוח הזמנים שניתן לכם מעוגן בהסכם כתוב מראש, למעשה כל מה שתעשו מעכשיו יהיה כתוב וערוך בתוך הסכם ביניכם לבין המעצב אותו תבחרו להגשים את משימת העיצוב. 

באמצעות החוזה לא תהיינה טענות ובסופו של דבר כל הצדדים יהיו מרוצים ולאף אחד לא יובטח דבר שאינו יכול לעמוד בו. 

בסיכום דבר, אלו היו רק 3 טיפים מתוך אין ספור רעיונות והדרכות לבחירת מעצב פנים שיכול בהחלט לקחת את הבית הקיים, זה שאתם כל כך אוהבים ולהפוך אותו לבית החלומות שלכם.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3306073