עיצוב פנים של בית

עומדים להיכנס לבית חדש? עוד בשלב תכנון הבית כדאי לקבל עזרה ממעצב פנים מקצועי על מנת שיצור הרמוניה בין החללים השונים בבית וישדרג את הנישות "המשעממות" ביותר לפינות דרמטיות בעלות משמעות. כאשר מעצבים את המבנה כדאי להתייחס לפרמטרים שונים כמו בחירת מערכת הצבעים הנכונה, החומרים בהם תעשו שימוש, האווירה שישרה הבית ושימוש בטכניקות שיהפכו את החלל לגדול או לחמים יותר בעת הצורך. אז מדוע כדאי לשלב מעצב פנים בתכנון הבית הבא שלכם?

האמירה שלכם – הניסיון של מעצב הפנים

כאשר אתם מעצבים את הבית בין אם מדובר בעיצוב לדירה להשקעה או דירה למכירה לצורך שיפוץ אתם מעניקים לו אנרגיה מסויימת שתלווה את המשפחה כולה לאורך היום. עיצוב כפרי וחמים או עיצוב מודרני ומהודק – כל אחד מהם יכול להפוך את האווירה בבית לשונה. שימוש במעצב פנים מאפשר לכם להעביר את המסר שלכם ואת האמירה שמלווה אתכם באמצעות שימוש בטקסטורות וצבעים, ליצירת אוירה טובה ונינוחה לאורך כל שעות היום.  באמצעות שימוש במעצב יש באפשרותכם ליצוק למקום בו תקראו בקרוב "בית" משמעות אשר תלווה אתכם בשנים הבאות.

מעצב פנים ידע לבנות את האווירה הנכונה בתקציב שלכם

תקציב גבוה או נמוך? מעצב פנים מנוסה ידע להשתמש במגוון הכלים שרכש עם השנים ולבנות חללים יוקרתיים בתקציב נמוך יותר. הסוד בעיצוב הפנים אינו בהכרח רכישה של מותגי יוקרה או שימוש בחומרים נדירים ומנקרי עיניים, אלא בשילוב נכון של האלמנטים השונים המרכיבים את הבית. בכל תקציב תוכלו לבחור גם תאורה מסוימת המעניקה אווירה מיוחדת ומדגישה נישות מעוצבות שתוכננו בקפידה וצבעים וחומרים המרכיבים יצירה יחודית שאין שניה לה – הבית שלכם.

שווי הבית שלכם עולה

עיצוב פנים נכון יכול להעלות את ערך הבית ולאפשר לכם כעת, או בשלב מאוחר יותר למקסם את הרווח בעת מכירתו. השבחה של נכס אינה מבוססת רק על שיפוץ מאסיבי, החלפה של אריחים או אמבטיות, אלא דווקא על התכנון הנכון של החפצים השונים המרכיבים את חלל הבית ותכנון התאורה הטבעית שתחדור לתוכו במהלך היום. לעתים, מספיקים מספר אלמנטים בודדים בעיצוב הבית על מנת להפוך דירה "רגילה" למתחם מעוצב ומסוגנן בו תשמחו לגדל את המשפחה.

לסיכום, עיצוב פנים של בית חדש יכול להפוך את החללים השונים בבית לייחודיים, להעביר אמירה וסגנון מסויימים לצד העלאת שווי הנכס שלכם. כאשר אתם בוחרים ברהיטים, בעיצוב המטבח או האמבטיה, בריצוף הבית או בצבעי הקיר, מומלץ להיוועץ עם מעצב פנים מקצועי שיהפוך את הבית למקום מרשים אליו תשתוקקו לחזור הביתה בכל יום.

התקשרו עכשיו