מישהו בבניין העלה את הרעיון להכניס קצת עיצוב לבניין שלכם ואתם שואלים את עצמכם למה בכלל צריך עיצוב פנים בבניין משותף? מה כבר אפשר לעשות במסגרת פרויקט לעיצוב בניין משותף? האם זה כולל גם אלמנטים מחוץ לבניין או רק את החלל הפנימי? מה עוד אפשר לעצב חוץ מחדר המדרגות? אם אתם שוקלים את האפשרות של עיצוב הבניין המשותף בו אתם מתגוררים כדאי שתקראו קודם לכן את השורות הבאות.

למה בכלל לעצב את חלל הפנים של בניין משותף?

ובכן, האפשרות של עיצוב פנים בבניין משותף עולה בדרך כלל כאשר האווירה בתוך הבניין הופכת למנוגדת לאווירה שאותה חווים הדיירים בתוך ביתם. גם בניינים ישנים במיוחד, שבהם ביצעו בעלי הדירות שיפוץ יסודי של הדירות שלהם והפכו כל אחת מהן לממלכה של עיצוב, יכולים לפגוע באווירה שמלכתחילה ניסו אותם בעלי דירות להשיג בעצם שיפוץ הדירות שלהם. על כן, עיצוב חלל הפנים של בניין משותף מיועד קודם כל לשפר את איכות החיים בבניין ולהפוך את זמן השהייה בבניין לנעים יותר. איכשהו עיצוב כזה משפיע על הדיירים גם כשהם בתוך הדירות שלהם, גם כשהם עוזבים את הבניין ליום העבודה וגם כשהם בדרך חזרה אליו מיום עבודה. אבל לפרויקט עיצוב פנים בבניין משותף ישנה הצדקה חשובה נוספת – עיצוב הבניין יסייע לכם להעלות את שווי הנכסים שלכם, לעיתים בצורה דרמטית וגבוהה יותר משמעותית מהעלות של העיצוב עצמו. אם לא אכפת לכם מהאווירה, ייתכן מאוד שיהיה אכפת לכם מתוספת הערך שעיצוב כזה יוסיף לדירה הפרטית שלכם בבניין.

עיצוב פנים בשילוב צביעת בניין

עיצוב פנים בבניין משותף חייב לדבר באותה השפה של הצבע החיצוני של הבניין והתאים ולכן אם אתם מבצעים פרויקט של שיפוץ לובי בשילוב צביעת בניין וודאו כי מעצב הפנים מתכנן את הלובי בשילוב תכנון צביעת הבניין, ורצוי שיהיה לו ניסיון בעבודה עם מרחבים משותפים של בניינים משותפים. במסגרת פרויקט העיצוב תוכלו לבצע שינויים דרמטיים של פני השטח ושל האלמנטים הנמצאים על פני השטח. תוכלו לעצב מחדש את הלובי, להוסיף צמחייה ותאורה חכמה, להחליף חיפויים וריצוף בחדר המדרגות, לעשות טיח וצבע חדשים, להוסיף תמונות, פריטי ריהוט גנריים ברחבי הבניין, הוספת גופי תאורה מעוצבים בחדר המדרגות ועוד שורה של פעולות הלקוחות מעולם עיצוב הפנים. היקף השינוי תלוי בכם ובמעצב שתבחרו, אבל בסך הכל אתם בהחלט יכולים להפוך את חלל הפנים של הבניין שלכם למרחב מעוצב, מושקע ונעים שישפיע גם על איכות החיים שלכם בביתכם.

במסגרת פרויקט עיצוב פנים בבניין משותף תוכלו להרחיב גם למרחב החיצוני ולבצע עיצוב גינה, שיפוץ של רחבת הכניסה לבניין, גידור מסביב ואפילו החלפת חיפוי חוץ של הבניין. כל זה תלוי כמובן בתקציב שאתם מוכנים להעמיד לטובת הפרויקט, אך אתם בהחלט יכולים להסתפק בעיצוב חלל הפנים של הבניין ולהבחין בשינוי הדרמטי שעיצוב כזה יכול לחולל בחייכם גם בלי לעסוק כלל במרחב החוץ.

התקשרו עכשיו