בשנים האחרונות הופכים מגדלי היוקרה לאופציית המגורים הכי נחשקת בערים בכל רחבי הארץ. את הבניינים הישנים של השיכון המוכר מחליפים מיזמים יפיפיים שהתכנון בהם שם דגש על איכות חיים, קהילתיות, יוקרה והנאה. מאחורי תוכניות העיצוב שמעסיקות מעצבים בכל רחבי הארץ, שהופכים את הדירות האלו לנעימות, מעניינות ופרקטיות עבור הלקוחות שלהם, עומדים הרבה מאד מרכיבים שונים.

מה הופך דירה חדשה מעוצבת לכזאת שבאמת מעניקה איכות חיים? אילו דברים קטנים וגדולים כדאי להכניס לתוכנית עיצוב שאתם בונים, יחד עם מעצב או מעצבת פנים, אחרי שרכשתם את דירת חלומותיכם?  אלו כמה צעדים חשובים בדרך לשם.

תכנון נכון חושב על היומיום שלכם – שעה אחר שעה

עוד לפני שתבחרו את התאורה, הריהוט, הצבעוניות המתאימה לכם ואת הפריטים המשלימים שייכנסו לתוך חדרי הדירה שלכם, חשוב לבדוק מהן הפונקציות הכי חשובות עבורכם – מה ייצור לכם נוחות, קלילות ותחושת איכות חיים בדירה החדשה.

הסוד הוא לחשוב על שגרת היום שלכם מהרגע שאתם קמים בבוקר בחדר השינה ועד שאתם חוזרים אליו בסוף היום. מה קורה בבית לאורך שעות היום? מה אתם צריכים שיהיה שם כדי שתרגישו שאתם חיים במקום נוח ונעים? למרות שהעיצוב חשוב, הוא חייב לתת לכם מענה פונקציונלי שיעזור לכם לעבור את היום בכיף והנאה.

חומרי בנייה איכותיים – יוקרה בפרטים הקטנים

אחד הדברים הכי חשובים לתחושת איכות חיים הוא חומרי הבנייה והגמר שבהם תשתמשו. הקרמיקה האיכותית ביותר תאפשר לכם לשמור על מראה האמבטיה נקי, מסודר ויוקרתי בכל זמן, גופי התאורה שתבחרו יתנו את הטון וייצרו את האווירה בכל חדר בבית והבחירות שלכם לריצוף יעזרו לכם לשמור על הבית בתחזוקה פשוטה ומהירה.

המטבח שלכם יכול להיות שימושי ונעים וגם מעוצב -  בזכות בחירת מטבח מנגר איכותי שיש בו פתרונות אחסון חכמים ואפילו האסלה בשירותים יכולה להיות זולה ופשוטה וכזו שבעוד שנה תצטרכו להחליף או כזו שיהיה קל לתחזק ולנקות לאורך זמן.

עיצוב שיכול ללכת אתכם במשך שנים – ולהשתנות בקלות

כשמעצבים דירה חדשה חשוב לחלק את תהליך העיצוב לשני חלקים עיקריים. הראשון הוא בחירת פריטי העיצוב הבסיסיים, אלו שנותנים את הטון וממלאים את הפונקציות השונות בבית. לתוך הרשימה הארוכה של פריטים כאלו נכנסים חדרי האמבטיה והשירותים ומה שהם מכילים, המטבח שתבחרו, התאורה, מערכות האחסון וגם פריטי הריהוט הגדולים.

אחרי שסיימתם למלא את הפונקציות השונות בבית באמצעות הפריטים האלו, הגיע הזמן לעיטורים הקטנים. התוספות העיצוביות שייתנו את הטון העיצובי, שישלימו את הסגנון שבחרתם. כאן נכנסים לתמונה פריטי הלבשת הבית. כלי האוכל והנוי, קופסאות האחסון, המראות שתבחרו לתלות בבית, תמונות וחפצי אמנות, טקסטיל ושטיחים.

באמצעות החלוקה הזו תוכלו כל הזמן לשנות, לעדכן, לגוון ולשפר את חייכם בתוך הדירה – ובכך את איכות החיים שלכם.

התקשרו עכשיו