עד לפני שניים שלושה עשורים, אנשי מקצוע בתחום עיצוב הפנים היו חיות נדירות שכמעט ולא היה אפשר למצוא, וגם אם מצאתם אחד כזה, הייתם צריכים לשלם המון כסף בכדי להיעזר בשירותיהם שניתנו בעיקר לאנשי המעמד העליון וחוג הסילון. היום זה נראה כאילו כל אדם שני הוא מעצב פנים, וכל אחד שיש לו קצת כשרון בעבודות יצירה, מציג את עצמו מייד כמעצב פנים, מה שיוצר בעיה חדשה – לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר מבין עשרות ומאות אפשרויות שונות, איש המקצוע שידע לעשות את הקסם שאתם מעוניינים בו בביתכם.

עיצוב זה לא רק כישרון

אין הרבה מקצועות בהם יכול כל אדם להגיע אל הטופ פשוט בזכות הכישרון שלו, אבל בתחום של עיצוב הפנים זה בהחלט יכול לקרות ולמעשה נראה כי זה קורה קצת יותר מדי. בינינו מסתובבים אנשים רבים שאכן יודעים לבחור סלון, ואכן יודעים להתאים לו וילון, אבל גם אם יש להם כשרון מסוים בתחום העיצוב, אין זה אומר שיש להם את הכישורים הנדרשים כדי לקחת משימת עיצוב מתחילתה ועד סופה ולהעמיד תוצאה מרהיבה מחד ועולה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים מאידך.

בעידן העיצוב היום

בעידן של היום ניתן לעצב את הבית שלכם ללא צורך בהחלפת כלל ריהוט הבית, כיום ניתן לעצב את החלל בעיצוב פנים מושלם ולהשאיר את הפריטים היקרים ביותר ולחדשם בשלל דרכי ניקוי מודרניות ומתקדמות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על לחצן כניסה לקישור לאתר העשיר בטיפים ודרכים איך ניתן לנקות את הרהיטים שלכם עד לרמה הגבוה ביותר. כמובן שכל מעצב פנים יחליט אלו רהיטים להשאיר או לוותר עליהם בכדי לייצר עבורכם את האווירה הנדרשת כדי לקחת אתכם ביתכם צעד אחד קדימה.

חשוב מאוד לבדוק:

  • תיקי עבודות
  • המלצות
  • חוזים
  • משך זמן העבודה והתכנון

 

איך באמת בוחרים מעצב פנים?

לפני שאתם ניגשים למשימה של בחירת מעצב פנים, כדאי להבין בדיוק מהי ההתמחות הנדרשת לכם, ואם אינכם מכירים את כלל ההתמחויות בתחום, המתאים במגזין עיצוב פנים יוכל לספק לכם את כל קטגוריות ההתמחות בתחום. שנית, אתם רוצים לוודא שאנשי המקצוע שאותם אתם בוחנים הם בעלי השכלה רשמית בתחום העיצוב. לידע המקצועי ישנה משמעות רבה בתוצאה הסופית, וכישרון, עד כמה שהוא חשוב, הוא לחלוטין אינו מספיק.

לבסוף, אתם בהחלט יכולים להשתמש בהמלצות וחוות דעת מקצועיות, אבל אתם רוצים גם לדבר עם הבנאדם, לבדוק עד כמה הוא יודע לבלום את הרעיונות שלכם ולנמק זאת היטב, ועד כמה הוא יודע לקחת אתכם קדימה ולפתוח בפניכם קווי חשיבה שאולי לא יכולתם להגיע אליהם בעצמכם.

ישנם אין ספור פרמטרים לבדיקה אך נקודה סופית היא האם אתם מתחברים לסגנן המעצב, אך אל לכם למהר.

התקשרו עכשיו