תקופת החגים מעודדת רבים לשנות סדרים בבית, בין אם באמצעות השלכת חפצים ישנים ורכישת חפצים חדשים עד לעיצוב מחדש של מרחב המגורים.

אם אתם גרים בדירה קטנה או גדולה, תוכלו באמצעות שירותי עיצוב ואדריכלות לבצע שינוי מהותי במרחב, תוך ביצוע שינויים כגון: החלפת מטבח, החלפת רצפות, שינוי מראה חדר השינה, הסלון ושאר שינויים במרחב שנעשים על ידי המומחים.

מה השינויים המהותיים שמאפשר עיצוב דירה באופן מהותי?

לפני שאתם מתחילים לבצע שינויים במרחב המגורים, חשוב שתכירו כמה שיטות לעיצוב הבית שתורמות מאד לשינוי המרחב לטובה, בין השיטות:

שינויים בתאורה - כדאי לדעת כי התאורה שנמצאת בדירה יכולה להשפיע רבות על העיצוב והמקום, תוך שתאורה בהירה תקנה תחושת חלל רחב יותר, בעוד שתאורה בעלת גוונים עמוקים כמו צהובים: תאפשר אינטימיות במרחב. לפני שאתם מבצעים שינויים בתאורה, שימו לב כי תשתיות החשמל תקינות. חשמלאי טוב ניתן למצוא בקישור הבא: http://www.leonelectric.co.il/electricians-price

החלפת דלתות המטבח – מי שרוצה לשנות לטובה את מראה המטבח בדירה, יוכל לבצע שינויים קטנים כמו צביעה או החלפת דלתות ארונות המטבח, תוך יצירת מרחב נעים על ידי כלי מטבח מיוחדים, ארוניות ומדפים. הוסיפו למטבח גם משטחים מסיביים כמו בוצר'ים עשויי עץ מלא שניתן לעבוד עליהם בקלות ואף לשנות את מראה המרחב לכפרי מזמין.

ניקוי או החלפת ריצוף – בחנו את המרצפות בבית ונסו להבין מה הפתרון הראוי ביותר עבור הרצפות שלכם. שאלו את עצמכם: האם ביצוע תיקון מרצפות שיפוץ והברקה יספיקו לחידוש המרחב? אתרו חברת פוליש טובה או משפצים המומחים בהחלפת רצפות ובחרו את המרצפות המתאימות ביותר לעיצוב ההדירה. 

סיוע של אדריכל ומעצב בעיצוב הבית

כדי לעצב דירה או בית פרטי בצורה נכונה, היעזרו בשירותים של מעצב ואדריכל. אדריכל שהוא גם מעצב פנים - יוכל להקנות לכם מבט רחב יותר בעיצוב הבית תוך ביצוע שינויים מהותיים, החל מהמרחב הגדול ביותר עד הקטן ביותר.

כאשר אתם בוחרים אדריכל ומעצב פנים,  וודאו כי הוא מנוסה, כי השירותים שלו תואמים את התקציב שלכם וכי ישנה כימיה בינכם לבין איש המקצוע, כמו גם הסכמה אודות השינויים הדרושים במרחב. בכך תוכלו לעצב כל דירה או מבנה באופן מושלם!

 

התקשרו עכשיו