עיצוב פנים בשרון הוא לא עניין של מה בכך, אלא משהו שצריך להשקיע בו מחשבה. איזור השרון הכולל בתוכו ערים כמו רעננה, הרצליה, כפר סבא ועוד, נחשב לאזור עשיר יותר לעומת הדרום והצפון ולכן גם מראה הבתים, לרוב, יהיה יוקרתי יותר. כדי לתת לבית מראה יוקרתי אך שעדיין ירגיש ביתי ומזמין כדאי להיעזר בשירותיו של מעצב פנים מאזור השרון.

ההבדל הגדול בין מעצב פנים בשרון למעצב פנים בתל אביב לדוגמה, הוא התקציב. למרות שתל אביב נחשבת לעיר יקרה רוב עיצובי הפנים נעשים בדירות הקטנות והישנות של תל אביב, אצל אנשים שתקציב העיצוב שלהם בדרך כלל לא גדול. לעומת זאת, מעצב פנים בשרון יקבל לרוב תקציב גדול יותר בהתאם לגודל הבית שהוא מעצב ובהתאם לסגנון העיצוב שרוצים לתת לבית.

אז יש לכם בית באזור השרון ואתם לא יודעים איך לעצב אותו כך שיראה יוקרתי אך גם ביתי? הנה כמה טיפים ממעצב פנים בשרון (תל מונד), שיודע את העבודה ויש לו ניסיון רב בתחום.

היעזרו בשירותיו של מעצב פנים

מעצב פנים טוב ידע לתת לבית שלכם מראה יוקרתי בכל תקציב (החל מתקציב מינימלי). איך? בעזרת הידע והניסיון שלו, הוא ידע ליצור אפקט של מראה יוקרתי, במראה ובאווירה. הכי חשוב בדירות יוקרה הוא לנצל את החלל הגדול בצורה מקסימלית ולהשתמש בחומרי גלם איכותיים ומקוריים.

עקרונות העיצוב היוקרתי

בעיצוב פנים בשרון, בה יש המון בתים יוקרתיים, מדגישים את העובדה שגודל הבית הוא גדול ונכנס הרבה אור טבעי ואוויר מבחוץ, בשימוש בכמה שפחות אלמנטים לעיצוב הבית. בנוסף, המעצבים מדגישים את עניין השקיפות ושילוב החוץ עם הפנים.

תאורה

לתאורה חשיבות גדולה בכל עיצוב בית או דירה אך יש לה חשיבות גדולה יותר בעיצוב בתי יוקרה. בבתים בהם התקרה גבוהה מומלץ להשתמש בגופי תאורה תלויים ומשתלשלים עם שרשראות כסף או זהב, ניתן לשב גם תאורה בגבהים שונים.

צבעים

ישנם אנשים המעדיפים לצבוע את הקירות בצבעים שייתנו מראה יוקרתי אך למי שמעדיף לשמור על צבעים ניטרליים ונקיים, ניתן לתלות וילונות בצבעים יוקרתיים כמו שחור, זהב וכסף ואפילו ניתן לשלב בין שני צבעים.

מחפשים מעצב פנים בשרון?

הסטודיו של דניאל מיכאלי כאן בשבילכם! התקשרו או השאירו פרטים ותתקדמו צעד אחד בדרך אל הגשמת החלום שלכם.

 

 

התקשרו עכשיו