עיצוב מטבחים מודרני דניאל מיכאלי

משטח העבודה נחשב לאלמנט דומיננטי למדי

בבואכם לעצב את המטבח, יהיה עליכם להקדיש מחשבה רבה לנושא משטח העבודה המאופיין בטמפרטורה קיצונית. נשאלת השאלה כיצד תמצאו משטח אשר ישתלב היטב בחלל המטבח וגם יעמוד בכל האתגרים במקום? על כך נענה בכתבה הבאה. משטח העבודה נחשב לאלמנט דומיננטי למדי בחלל המטבח אשר קובע את המראה והטון הכללי במקום.

מדובר בעובדה חשובה המשפיעה על בחירת המשטחים לאורך זמן רב וגורמת לאנשים לחשוב פעמיים טרם הבחירה. לעיתים יש רצון להעדיף את המשטח אשר נראה מצוין באולמות התצוגה על פני משטחים פונקציונליים המתאימים יותר אשר יכלול תכונות אשר כגון עמידה בפני שריטות, חום של כוסות ואי ספיגה לנוזלים. נוסף על כך , בבואכם לעצב את המטבח יהיה עליכם לתת את הדעת על נושא הצבעים - חשוב לדאוג כי הצבעים השונים יתכתבו עם שאר האלמנטים במטבח.

בעבר היה  ניתן לראות משטחים המעניקים מראה טבעי

בעבר היה ניתן לראות משטחים המעניקים מראה טבעי- אותם משטחים הצריכו לא מעט שעות עבודה ותחזוקה לעיתים קרובות במטרה לשמור על המראה שלהם ולעיתים אף נטו להישבר בדפנות. כיום ניתן למצוא משטחים מחומרים כמו נירוסטה וחומרים נוספים.

אולם, בשנים האחרונות נדמה כי יש חזרה אל הטבע וניתן לראות שלל משטחים המזכירים את המראה הטבעי. ניתן לראות משטחים בהשראת אבנים המעניקים פתרונות תחזוקה הולמים לזמן ארוך יותר. את המראה הטבעי ניתן לראות כיום לא רק בקרב מטבחים כפריים המעניקים מראה חמים וביתי ,  אלא גם בקרב מטבחים מודרניים.

בחירת משטחי העבודה הכוללים שיש קוריאן

בבואכם לבחור משטחי עבודה למטבח ההמלצה היא להגיע אל אולמות התצוגה עם אלמנט אשר יותקן במטבח שלכם במטרה לייצור מראה תואם. בשנים האחרונות ניתן לראות כי שיש קוריאן נחשב לבחירה מועדפת על רבים  בשל היתרונות הרבים הטמונים בחומר. מדובר בחומר הכולל יתרונות רבים אשר יכול להשתלב היטב במשטחים במטבח וניתן להתאימו למגוון רחב של סגנונות – בין אם העדפה היא מראה נקי או מראה קלאסי. 

ניתן לבחור מבין קשת רחבה של צבעים במטרה לייצור את חלל המטבח המקורי והמעניין ביותר תוך אפשרות לבחור בחומר עמיד ואיכותי אשר יהיה ניתן ליהנות ממנו עוד שנים רבות. אחד השלבים החשובים הוא לבחור חברה אשר מציעה את החומר ברמה הגבוהה ביותר.

בחירה בחברה מקצועית אשר משקיעה מחשבה רבה ביכולת הייצור תעניק מענה רחב לצרכים שלכם. חברה אשר תקדיש תשומת לב לקהל הלקוחות וצוות העובדים בה יעמוד בלוח זמנים מדויק תהיה חברה אשר תציג תוצאות גבוהות בחיפוש פתרונות למטבח. יתרה מכך, חברה מקצועית תעסיק גם צוות עובדים אשר יהיה סמוך ובטוח לייעץ לקהל הלקוחות על מנת לאפשר להם ליהנות מבחירה אידיאלית בחלל המטבח.

התקשרו עכשיו