עיצוב רהיטים ובחירת רהיט לבית

בניית בית או רכישת תכולה לבית או לדירה גדולה כרוכה בממון רב. הטרנד החדש הוא רכישת כל אמצעי הבנייה וכל תכולת הבית בסין כדי לחסוך בעלויות . בשורה התחתונה, החיסכון הוא של כחמישים אחוז לפחות, אף על פי שהתשלומים כוללים גם את עלות הטיסה של בני הזוג לסין ושהייה בת שבוע במדינה, מדובר בעסקה כדאית ביותר.

היערכות לביצוע ההזמנות

יש להיערך לנושא יבוא מסין באופן מקיף ומפורט ביותר. להיעזר באדריכל או מעצב פנים ולהכין מראש רשימות מפורטות על פי התכניות לבניית הבית. הרשימות יכללו את כל המוצרים הדרושים ואת הכמות הנדרשת מכל פריט. זו רשימה בסיסית וחשובה ביותר שיש לבצע באופן מדוקדק כדי שלא יוצר מצב שההזמנה תהיה קטנה מהצורך בפועל.

אילו מוצרים כדאי להזמין מסין

המפעלים הענקיים העובדים בטכנולוגיה חדשנית בסין, מייצרים פריטים רבים עבור בניית הבתים . והופכים את היבוא האישי מסין לכדאי, רובם מייצרים בטיב מעולה מוצרים כמו פרופילים מאלומיניום לפי מידה, ריצוף, חיפויים כמו פרקט בהיצע נרחב, חומרי גלם לבניה ועוד.

עבור עיצוב הבית, אפשר לרכוש את כל סוגי הריהוט לבית בכל סגנון מודרני, קלאסי, כפרי ווינטג' ועוד לחדרי המגורים, חדרי השינה, חדרי הילדים, חדרי עבודה, מטבח מושלם שחלקיו המודולריים יורכבו בארץ, משטחי שיש, מבחר גדול של ריהוט לגן, תאורה, אקססוריז, כלים סניטריים בשלל צבעים וסוגים וכמעט כל פריט נוסף שיש בו צורך לבית חדש או משופץ.

נסיעה לסין

כל תהליך הנסיעה לסין ומהלך הרכישות במפעלים השונים, עובד כמו מכונה משומנת בכל הקשור לנושא יבוא מסין לאור הניסיון הרב שנצבר בכל השנים האחרונות. חשוב לפעול על פי ההנחיות כדי להשיג תוצאות אופטימליות.

בהגיע הלקוחות לשדה התעופה, ממתין להם איש צוות המכיר את כל המפעלים השונים. הוא זה שיסייר איתם אצל כל היצרנים המובילים והאיכותיים ביותר העובדים על פי התקנים הבין לאומיים. לחלק מהמפעלים יש תעודות המעידות שעברו את מבחני ה – iso  המעידים על ההתנהלות הנכונה בהם.

על פי הרשימות של הלקוחות, הנציג המקצועי הוא זה שיכוון אותם למוצרים הנדרשים, ידבר עם הלקוחות באנגלית רהוטה ובמקביל ינהל עם הסינים את המשא ומתן על נושאי העלויות ומועד קבלת הסחורה שהוזמנה. חשוב לתת לו את מרחב הפעולה כדי לקדם את התהליך ולסגור את העסקה במחיר הזול ביותר, בכמויות הנדרשות, בצבעים שנבחרו ועל פי מועד האספקה הנוח ללקוחות.

הגעה למפעלים שאינם מוכרים, אינה מומלצת . טיב הייצור שלהם אינו ידוע, לא ברור אם הם עומדים בלוחות הזמנים ועדיף לא לקחת סיכונים מיותרים בנושא יבוא אישי מסין ולא לשים את הכסף על קרן הצבי אלא ללכת על הבטוח והמוכר.

לסיכום

חשוב לשלוח ארצה יחד את כל ההזמנות מהמפעלים השונים. איש החברה מנהל את כל הקשר עם המפעלים השונים ובודק שהסחורה שהוזמנה היא אכן זו שיוצרה בכמות הנדרשת. הוא זה שמתאם את הגעת הסחורה לנמל, את אופן העמסת הציוד על המכולות כך שהספינה תגיע לישראל במועד שנקבע מראש כדי לא לעכב את בניית הבית או את עיצובו.

לרהט את הבית על ידי יבוא מסין יכול לחסוך לנו המון בעלויות אך עם זאת, במידה ודברים אינם נעשים כראוי אנו יכולים למצוא עצמנו בתוך תהליך ארוך ומייגע שבסופו עלול להיות יקר מאוד.

התקשרו עכשיו