עיצוב תאורה לבית

עיצוב גופי תאורה הם חלק חשוב בתכנון הבית ואין לזלזל בו או לקחת אותו בקלות ראש. יש הרבה מה לתכנן ולחשב, היכן יהיו הנקודות, כמה נקודות יהיו ואילו מנורות תבחרו עבור כלל הבית. עבור זה, הבאנו לכם 6 טיפים פשוטים שיערו לכם לתכנן קצת יותר בקלות-

1.האירו בשכבות

ישנם חדרים בחלל הבית אשר לא מצריכים תאורה כוללת בכל רגע נתון. כך שהתקנת מנורות באזורים שונים של החדר, חוץ מאת החדר עצמו, יעזור לכם בהשגת אור נקודתי ונישתי.

2.הרגישו חופשי

אל תתביישו מהעיצובים שמוצאים חן בעיניכם. זו ההזדמנות שלכם לבטא את עצמכם ועוד בבית שלכם, גם אם מדובר בעיצוב גופי תאורה. אתם יכולים לשחק עם מנורות תלויות, צמודות לקיר או לתקרה, כאלה המתחבאות וכאלה העומדות בפני עצמן כאמנות לכל דבר.

3.היכולת לשנות אוירה

כאשר יש לכם את האפשרות לעמם את החדר או להגביר את התאורה, יש לכם שליטה מלאה באווירת החדר. כך תוכלו להפוך חדר עבודה בן רגע לחדר טלוויזיה. על ידי עמם (דימר), החיים שלכם יהפכו בהחלט להרבה יותר פשוטים.

4.טיפ למקלחת

עיצוב גופי תאורה למקלחת מרגיש די פשוט אך כדאי לחשוב עליו לעומק, עצבו את גופי התאורה כך שיקיפו את האזור בו אתם מצחצים שיניים, מתאפרים ו\או מתגלחים בכדי להעניק תאורה טוטאלית ונטולת צללים.

5.שולחן ארוך?

גוף תאורה ארוך מעל שולחן ארוך מעניק הרמוניה וסימטריה המשרות רוגע על יושבי החדר.

עיצוב גופי תאורה ארוכים יכולים לעזור לכם כאשר מדובר בחדר המבקש תאורה רבה. קיימים עיצובים רבים לגופי תאורה ארוכים, כל מה שאתם צריכים זה לבחור.

6.ומה עם המטבח?

כשלמטבח יש כמה מפלסים, החל מהתנור שבטח לא יהיה באותו הגובה של השיש ועד לארונות העליונים שצריך כיסא בשביל להגיע אליהם, תרצו להאיר כל מפלס שיעמוד בפני עצמו.

עבור זה פסי led הם המצאת המאה. פסי LED הם למעשה רצף של מנורות LED קטנות השזורות יחד על פס מוליך חשמל בעל דבק. כך, אתם פשוט יכולים להדביק את פסי הLED איפה שרק תרצו ולשחק עם האורות לפי הרצון שלכם.

7.תשומת לב

קיימים חדרים מסוימים גדולים מספיק בשביל להכיל שני אזורים בתוכם. כך למשל, אם תרצו למשוך תשומת לב לאזור ספציפי בחדר, התקינו מעליו שנדליר מרשימה. הדבר בהחלט ימשוך את העיניים לאזור הנבחר.

אך מעבר לכל הטיפים שהבאנו לכם, בכדי להעניק צורה טובה לעיצוב גופי התאורה שלכם, צרו מוטיב מרכזי לכל פן של עיצוב גופי תאורה. וודאו כי גופי התאורה בסלון יתאימו לאלה של המטבח והלאה. סט תמיד נראה יותר טוב מתפזורת.

התקשרו עכשיו