עיצוב פנים דניאלי מיכאלי

אם יש מקום בו ראוי בעיקר להשקיע הוא בארבעת הקירות שלכם. מלאכת עיצוב הינה מלאכה הדורשת מיומנות, ניסיון ומקצועיות רבה, כאשר את כל אחת מהתכונות האלו תוכלו למצוא אצל מעצבי הפנים. אז מדוע כדאי לעבוד איתם עם ההחלטה לעצב מחדש את הבית?

 

אתם מביעים משאלה, יש מי שמגשים אותה:

מה שבשלב הראשוני ידוע לכם הוא שאתם רוצים לשדרג את הבית שלכם. לעתים מדובר על דירה חדשה מקבלן, ולעתים זוהי הדירה בה אתם גרים כבר שנים רבות. מלאכת עיצוב הינה מלאכה השמורה לאנשי מקצוע – במקרה זה מעצבי הפנים. העבודה שלכם אל מול מעצבי הפנים מתבצעת בצורה כזו שבה אתם מביעים את משאלתכם, והם אלו המגשימים אותה. מעצב פנים מנוסה ומקצועי ידע לשאול את השאלות הנכונות על מנת למצוא עבורכם את הפתרונות המתאימים ביותר! תחילה, תקבעו יחד תקציב לעבודה, כאשר יהיה חשוב לשמוע מכם איך נראה בקווים כלליים התוצר לו אתם מצפים, הסגנון העיצובי והקו בו תרצו לדבוק.

אין תחליף לעבודה מקצועית:

לא אחת נשאלת השאלה והיא האם בעלי הדירות בעצמם יכולים לעצב את החלל. התשובה הינה כמובן חיובית, אך חשוב לזכור דבר מהותי: לא ניתן להתחרות עם יד מקצועית. מעצבי הפנים לוקחים אחריות מלאה וכוללת על עיצוב הדירה, כאשר הם לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים השונים, תוך טיפוח כל אחד מהם על מנת להגיע אל השלם המרהיב. אולי תופתעו לשמוע, אך בהחלט ישנם "חוקי עיצוב" שחשוב להיצמד אליהם, זאת על מנת לקדש את הפונקציונאליות הכל כך חשובה לצד העיצוב החזותי. כך לדוגמא, מעצב הפנים ידאג לשמור על מרחקים נכונים, לדבוק בגדלי הפתחים הרצויים וכדומה.

יש מי שמציג בפניכם תקדימים ונותן לכם המלצות:

אפשר לומר כי החלק הראשון של העבודה אל מול מעצב הפנים הינו החלק שבו אתם מציגים את חזון העיצוב שלכם, ואילו החלק השני הינו החלק בו מוצעים לכם הפתרונות. שלב זה חשוב מאד מאחר ומדובר על שלב המגיע לאחר עיבוד הנתונים שלכם. על כן, סביר כי יהיו מקרים בהם פשוט תצאו לדרך, אך יהיו מקרים בהם מעצב הפנים ימליץ לכם על אופציות חלופיות, על שינוי פרטים שונים בתכנית ולעתים על שינויים מאסיבים יותר. מעצב הפנים מכיר תקדימים רבים, כך שהוא יכול להוביל אתכם אל התוצר שישרת אתכם לטווח הארוך יותר.

 

מעצב הפנים יבחר עבורכם את הפריטים המתאימים ביותר:

כמו כן, מעצב הפנים הוא זה שמכיר את החנויות המומלצות ביותר, את החומרים האיכותיים ביותר והוא גם יודע ליצור את השידוכים ההרמונים ביותר בין כל אלמנט ואלמנט. כך לדוגמא, במידה והוחלט לשלב בדירתכם גם חדר ארונות, מעצב הפנים ימליץ לכם על ארונות הזזה המשלבים מגוון רחב של פתרונות אחסון שיהפכו את השימוש שלכם לנוח יותר.

 

התקשרו עכשיו