עיצוב פנים של וילה

טבע האדם (מסיבות מובנות) הוא לבחור את בעל המקצוע ע"פ המלצות מחברים, שכנים וקרובי משפחה- מעצב פנים מומלץ הוא מעצב פנים טוב, אך לפעמים מה שטוב לאחד לא בהכרח טוב לאחר ובדיוק בגלל זה ניתן לכם כמה טיפים לבחירת מעצב, אך קודם נדבר על חשיבות המעצב.

חשיבות עיצוב הפנים

יש תחושה שכל אחד יכול לעצב את הבית אבל לא כך הדבר. נקביל את עיצוב הבית לגינון בגינת הבית. למה אנשים משכירים את שירותיו של גנן ולא משקים ומטפלים בגינתם בעצמם?

  • כי אין להם זמן.
  • כי לגנן מוסמך ומקצועי יש את כל הידע והניסיון שהוא צריך על מנת לטפל בגינה שלכם כמו שצריך, ולא לעשות עליה ניסויים.

כך תחשבו גם על ביתכם. אין לכם זמן לדאוג לעיצוב הבית, ואין לכם את הידע והניסיון לכך. לעשות עליו "ניסויים" יכול לעלות לכם המון כסף (הרבה יותר מלשלם למעצב פנים), יבזבז לכם זמן יקר ויכול לגרום לכם להיכנס למצב שלא תדעו איך לצאת ממנו ואז תזכרו לשכור את שירותיו של מעצב פנים כדי שיציל את המצב. לא חבל?

5 טיפים לבחירת מעצב פנים

1.מעצב פנים מומלץ- כפי שכבר הזכרנו, מעצב פנים שהומלץ על ידי חברים, משפחה או אפילו השכנים זו הדרך הקלה ביותר שרוב האנשים הולכים עליה, אך חשוב לבדוק את המעצב, כי לא תמיד מה שמתאים לאחד טוב לאחר. אחד הדברים הכי חשובים הוא כימיה עם המעצב, אדם שיבין איך המוח שלכם רואה דברים, יבין את החזון שלכם וידע ליישם אותו בצורה הטובה ביותר. אם אין את כל הדברים האלה, גם אם המעצב הוא טוב, הוא לא מתאים לכם.

דרך שנייה ומוכרת היא לחפש בגוגל "מעצב פנים מומלץ" או "מעצבת פנים מומלצת" ושם תקבלו הרבה תוצאות. על מה להסתכל בפנים? שני דברים עיקריים: אודות המעצב שם הוא רושם היכן למד, כמה זמן הוא עוסק בתחום ועם מי עבד, והדבר השני ואולי הכי חשוב הוא פרויקטים לדוגמה- תיק העבודות של מעצב הפנים. ברגע שמצאתם מישהו שכל הפרטים האלה נראים אצלו טוב, נסו לחפש עליו המלצות מלקוחות קודמים.

2.בררו איך עובד נוהל העבודה עם האדריכל ומול מי אתם עובדים: האם בעל המשרד הוא זה שמתנהל מולכם או עם אנשי מקצוע מצוות המשרד שלו.  בנוסף חשוב לבדוק מה כוללת הפרוצדורה: גיבוש תכניות עבודה ומה הן כוללות (חשמל, אינסטלציה, מים וכו'), סקיצות (וכמה מהן), הכנת תקציב וכד'.

3. בדקו האם מעצב הפנים מציע גם שירותי הום סטיילינג ומה המחיר.

4. שאלו את המעצב על תקלות שהוא מכיר וקרו לו בפרויקטים דומים וכיצד פתר אותם, לא על מנת לבדוק אותו אלא כדי שתהיו מודעים אל הבעיות וגם תהיו רגועים שהוא יודע לפתור אותן.

5. כימיה: חשוב שתהיה ביניכם ובין מעצב הפנים כימיה טובה והבנה. מעצב פנים טוב ידע להבין מה אתם רוצים ולשלב את זה עם החזון שלו ועם איך שהוא רואה את הדברים, ולא ינסה לבטל אתכם ולהשתלט על הפרויקט.

התקשרו עכשיו