עיצוב פנים לדירה

המפתחות לדירה החדשה בדרך ואין יותר נרגשים מכם. החלונות המבריקים, הריצוף המנצנץ והקירות החלקים הצבועים לבן. כבר בחרתם מקצת מהריהוט ואתם עדיין מתלבטים איזה מטבח יתאים לכם. זה הזמן להיעזר בשירותיו של מעצב פנים מקצועי על מנת להפוך את הבית לארמון הפרטי שלכם. מדוע המעצב כל כך חיוני דווקא לתכנון החלל של דירות חדשות? כל זאת במאמר המובא לפניכם.

עיצוב פנים – האמירה שלכם בסיוע איש המקצוע

יש המעוניינים לעצב את ביתם לבד, בין אם מדובר בתכנון פרויקטים חדשים בתל אביב או בעיצוב המשרד. אך לא בכדי מעצבי פנים שותפים בתכנון חללים גדולים כקטנים במרחב הביתי. כאשר אנו רוצים לשדר אווירה מסויימת –  בין אם מדובר במקום חמים ומזמין או במקום יוקרתי ומעט "משתחצן" עלינו להכיר את חומרי הגלם המתאימים ואת הדרך הנכונה לשלב ביניהם באמירה העיצובית שלנו. לפעמים, שילוב לא נכון בין צבע לצורה, תכנון לא נכון של התאורה או העמסת יתר של אובייקטים בחלל יצרו תחושה של כאוס במקום האווירה שרצינו ליצור.

אבל הבית של הוא בדיוק כמו של...

אתמול ראיתם את הדירה של הבוסית. היא נראית כמעט כמו שלכם – ארבעה חדרי שינה, אמבטיה וסלון. כמה כבר יכול להיות קשה להעתיק את כל האלמנטים ששילבה בדירה ולעצב בעצמכם? מעצבי פנים אינם מסתפקים רק בתכנון הריהוט והתאורה שלכם אלא הם לוקחים בחשבון את כל היתרונות והחסרונות של הבית ומשתמשים בהם בעיצוב. הסלון קטן? מוסיפים לו מראה שתעניק אשליה של גודל. המטבח סגור מדי? נסיר את הקיר בינו לבין חדר המגורים וניצור חלל מרשים יותר. אין תאורה טבעית מספיקה בבית? נוסיף חלון חיצוני רחב מימדים או נתכנן את התאורה המלאכותית בצורה מיטבית. איש מקצוע המנוסה בתחום מזה שנים ידע להפוך כל חיסרון וליתרון וליצור חלל מרשים בכל מקום.

קשר עם ספקים מתאימים ושימוש בחומרי גלם בתקציב שלכם

היתרון הגדול של מעצבי הפנים הוא היכולת לתכנן את תקציב העיצוב בצורה מיטבית. אם תכתתו רגליכם בין חנויות העיצוב השונות אתם עשויים לגלות שעדיין לא רכשתם חצי מהריהוט שתכננתם לבית וכבר הסתיים התקציב. מעצב פנים מקצועי ידע לחלק את התקציב ביחד אתכם ולמצוא את הספקים במחיר האטרקטיבי ביותר לכל אחד מפתרונות התאורה, הריהוט והסניטריה בבית תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים במסגרת הסכום העומד לרשותכם – כל זאת על מנת שתכנסו ביום בו תקבלו את המפתח לדירתם החדשה, תפערו את עיניכם ותצעקו בשמחה – WOW!

התקשרו עכשיו