עיצוב פנים לדירות יוקרה

עיצוב דירות  יוקרה הוא חלק בלתי נפרד לא רק משמירה על ערכם אלא פעולה מוכוונת מטרה של שדרוגם. עיצוב דירות בכלל ועיצוב דירות יוקרה בפרט ניתן למיצוי מרבי של פוטנציאל העיצוב בשיתוף פעולה בין המתכנן, האדריכל, הקבלן המבצע והמעצב. השקעה בעיצוב דירות יוקרה מחייבת הקפדה על כל פרט, כדי שיהיה למקסם את הפוטנציאל הרב הגלום במתחם.

 עיצוב אינו רק שכבת הציפוי החיצונית

עיצוב נכסי יוקרה הוא תהליך מורכב, שבו צריכים להילקח בחשבון שיקולים שונים ובהם: סגנון העיצוב המבוקש, החומרים האיכותיים ושילוביהם במתחמי הנכס, מטרת השימוש בו –מגורי משפחה, השכרה, משרדים ועוד- שיקולי בטיחות, ניצול מרבי ומיטבי של האור והאוויר ובכלל של מזג האוויר ועוד.

עיצוב הוא שילוב של חומרים, טקסטורות, מרקמים, צבעים וגוונים, סוגי חיפויים וציפויים, שימוש בגופי תאורה, בחירה מוקפדת של מוצרי הטקסטיל ובה: שטיחים, כריות ווילונות. עיצוב כולל גם את מיקום הרהיטים והפריטים השונים, בחירת הצמחייה, תמונות, פסלונים ועוד. חשוב שהעיצוב ייתן מענה לרצונות, להעדפות ולטעמים של בעלי הנכס, בעיקר כאשר מדובר בדירה למגורים.

חשיבותו הכלכלית של עיצוב דירת יוקרה

השקעה בדירת יוקרה חשובה בכלל ולקראת השכרתה/ מכירתה בפרט. אין ספק כי מה שתופס את העין במבט ראשון, במיוחד בדירות להשכרה או דירות למכירה הוא העיצוב. מאחר שאין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשון- חיובי!- סוגיית העיצוב הופכת להיות מהותית, לא אחת מכרעת בשיקול מועמדים לשכור אותה.

עיצוב מעיד על תפיסה אסתטית. הוא ממחיש אותה הלכה למעשה. עיצוב מוקפד מעשיר ומעצים את הרושם שהוא מותיר על מי שנחשפים אליו בפעם הראשונה. דירה מעוצבת היא דירה שהשביחו גם את השווי הכספי שלה, במיוחד כאשר פריטי העיצוב הם פריטים מרשימים, יוקרתיים ומן הסתם גם יקרים.

 חשוב לזכור, כי בשורה התחתונה עיצוב הוא בעיקר סוגייה של טעם. עיצוב הוא בעיני המתבונן. על מנת ליהנות מהעיצוב חשוב שהוא יהלום את האופי ואת האווירה שאתם רוצים להשרות בדירה – למלא אותה בפריטים שימושיים ודקורטיביים. הכי חשוב שבדירה תרגישו שאתם במקום הטוב, הנעים והבטוח. באזור הנוחות הטבעי שלכם.

 דירות יוקרה הן דירות שהציפייה של מי שעתיד לרכוש אותן או להתגורר בהן בשכירות הן שעיצובן יהיה מעודן, מסוגנן, מרשים. הציפייה מדירות יוקרה היא שהן יהיו הקרובות ביותר לשלמות. עיצוב דירות יוקרה כולל, כמעט בהגדרה, גם את עיצוב סביבת הבית: החצר, הגינה, המבואה, המרפסות.

כאשר דנים בנושא העיצוב דנים גם, ודאי בהקשר דירות יוקרה, על ניקיון, על אסתטיקה, על היגיינה. אלה לא פרטים שוליים או נלווים אלא מהותיים. עיצוב הוא מכלול שלם. הוא חורג מעבר לתפיסתו ולהגדרתו כבחירת דברים יפים. חשובים המיקום, הפרופורציות, האופן שבו הולמים הפריטים השונים, על הטקסטורה והצבעים שלהם, זה את זה ומשתלבים למכלול אחד עצמתי ומרשים.

התקשרו עכשיו