מיצוי העיצוב והשטח של הבית שלכם בעיצוב פנים

לכל דירה יש פוטנציאל חבוי הסוד הוא כיצד גורמים לפוטנציאל החבוי הזה לבוא לידי ביטוי ולגרום לנכס שלנו להתאים לציפיות ולחלומות שלנו. ישנם כמה סוגי נכסים, יש נכס ישן שהיה ברשותינו שנים רבות, יש נכס חדש שאך זה עתה נכנסנו אליו וישנם נכסים שהם קרקע ריקה גרידא. לכל אחד מאלו פוטנציאל גלום בתוכו.

פוטנציאלי וראלי

פוטנציאל יכול להיות עיצובי ואסתטי, כזה שמשלב בתוכו גם אלמנט פרגמטי של ניצול חלל חכם. אך אין לשכוח גם את הפוטנציאל הכלכלי – כלומר, השבחת הנכס הקיים על ידי שדרוגו, או בניית בית על קרקע בתולית. כך או כך, איש המקצוע שיכול לסייע לכם להבין את "מימוש הפוטנציאל" הנכון עבורכם הוא האדריכל ומעצב הפנים. אם תחליטו לעשות שימוש באיש מקצוע שמבין בעיצוב חוץ ופנים תוכלו לעלות את קרנו של הנכס שלכם ולהבטיח תשואה עתידית. בית ללא עיצוב פנים זה כמו פנים ללא איפור, זה נחמד זה אותנטי אבל זה לא זה, זה לא מושך תשומת לב ולא משאיר חותם על כל אחד המבקר אצלכם בבית. מי שכבר משקיע בעיצוב הבית רוצה שידברו על הבית שלו בשיחות סלון אחרות, שיגידו שהבית שלו הוא משהו שלא ראו הרבה זמן. עיצוב פנים יוקרתי הוא ממש כמו עיצוב פנים רגיל רק שמשתמשים בחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים יותר. נתחיל מזה שמי שלוקח מעצב פנים, מראש לא בא לחסוך ומי שלוקח מעצב פנים יוקרתי על אחת כמה וכמה.

דירה לא קונים כל יום, זה לא שכל בוקר אתם פותחים את דף האינטרנט דירות למכירה בחיפה ובוחרים איזו דירה לקנות, לכן עיצוב פנים זה משהו שכדאי לחשוב עליו ולהשקיע בו. על אחת כמה וכמה כשמדובר בעיצוב פנים יוקרתי הרעיון הוא להיות עדכני וחדשני כל הזמן ולהיות עם היד על הדופק על הטרנדים החמים בשוק. מעצב טוב יעזור לך לנצל ברמה מקסימלית את גודל הבית ולתת טעם ייחודי שישאיר אנשים פעורי פה.

מעצב פנים יוקרתי לוקח מספר טרנדים ומשלב ביניהם כך שיראה שיש לך טעם מקורי, ייחודי ויוקרתי.

השקעה בנכס היא לא עניין של מה בכך והיא טומנת בחובה סיכונים רבים, אך מי שמוכן לקחת על עצמו את הסיכונים הללו עשוי להינות מתשואה יפה ומפירות ההצלחה.

בריכה

במקרה שאתם בונים את הבריכה במטרה להשביח נכס קיים או להשביח נכס עתידי כדאי לכם לדעת שיהיה לכם קשה לדרוש דמי שכירות גבוהים על הנכס על כן יש לשקול השכרה לטווחים קצרים, סופי שבוע או לימים אחדים, השכרה כזו תיתן לכם תמורה כספית יפה, כמובן ניתן גם להשכיר את הנכס לתושבים ארעיים הבאים לארץ רק לקיץ ואז גם סביר להניח שיסכימו לשלם סכומים גבוהים מהרגיל.

 

 

 

 

 

 

 

 

התקשרו עכשיו