עיצוב פנים ואדריכלות של מגרש

לאחר שתמצאו מגרש למכירה עליו תבנו בית בשבילכם או למטרת השקעה, חשוב שתשכרו את שירותיו של משרד שנותן שירותים של אדריכלות וגם של עיצוב פנים. הנה שלוש סיבות למה לעשות זאת:

 

 

תיאום בין האדריכל למעצב הפנים

כשמעצב פנים מגיע לבית מוכן הוא צריך להסתדר עם הנתונים שיש לו, אך כאשר הוא עובד בשיתוף פעולה עם האדריכל, הם מתכננים מההתחלה איך מבנה הבית יותאם לעיצוב הבית ולהיפך ובכך יש להם יותר חופש מבחינה עיצובית והם לא צריכים להיות מקובעים בבנייה והעיצוב. אם תביאו את מעצב הפנים רק בשלב הסיום של הבנייה הוא יהיה מוגבל בעיצוב.

חיסכון בכסף ובזמן

אם תעבדו נכון מההתחלה ותשכרו מעצב פנים שיעבוד בתיאום עם האדריכל, עבודת העיצוב תהיה טובה יותר. עיצוב בית שנעשה בצורה לא נכונה יכול לעלות לכם כסף וזמן יקרים. מעצב פנים יעזור לכם לא לחרוג מהתקציב שתכננתם ולא לעשות דברים שאחר כך תצטערו עליהם ויהיה קשה או יקר לשנות.

עיצוב אישי

מעצב פנים שיעבוד אתכם מתחילת התהליך של התכנון עם האדריכל, יספק לכם בית מושלם שיענה על כל הצרכים שלכם ועל כל הבקשות שלכם (כמובן במסגרת התקציב). אין יותר כיף מלהיכנס לבית חדש על מגרש ששייך לכם ושהבית פשוט מושלם ואין על מה להתלונן. כל חדר יותאם ע"פ השימוש שלכם בו והבית יהיה מעוצב בדיוק כמו שחלמתם.

כיצד תבחרו את האדריכל ומעצב הפנים המתאימים לכם?

כמו בכל בחירת בעל מקצוע חשוב שתבחרו בבעלי מקצוע אמינים המוסמכים לעבודתם (עם עדיפות שיהיו באזורכם). והשוו מחירים. בתחום זה בפרט כדאי לחפש את האתרים של בעלי המקצוע כדי לראות פרויקטים שהם עשו ולקרוא המלצות או אי המלצות עליהם.  תוכלו לחפש בגוגל "מעצב פנים מומלץ" או "מעצב פנים ב.." על פי העיר שבה אתם גרים.

הכי חשוב! בדקו שיש אינטראקציה וכימיה ביניכם לבין האדריכל ומעצב הפנים. חשוב שתצליחו להעביר את הרצונות והצרכים שלכם בצורה הטובה והברורה ביותר. חשוב גם שלא תרגישו שמנסים לכפות עליכם דברים או מנסים להגשים חלום עיצובי שלהם על חשבונכם. זה הבית שלכם והוא צריך להיות מותאם אך ורק לכם.

התקשרו עכשיו