סטודיו Daniel Michaeli מתמחה בשירותי הדמיות וירטואליות תלת ממדיות לאדריכלים, מעצבים ויזמים בנוסף מציע שירותי אדריכלות ועיצוב פנים בליווי הדמיות תלת ממד ללקוחות פרטיים. על מנת לספק לכם פתרונות תלת ממדיים מן השורה הראשונה, אנו עושים שימוש בידע ובניסיון שרכשנו עם השנים, כמו גם בכלי המחשה מגוונים ומתקדמים.

מעט רקע

Daniel Michaeli הוא סטודיו לעיצוב פנים והדמיות אדריכליות שהוקם בשנת 2011 על ידי האדריכל ומעצב פנים דניאל מיכאלי, בוגר המחלקה לארכיטקטורה במכללת קונספט. הסטודיו מתמחה ביצירת הדמיות אדריכליות ברמה הראליסטית והגבוהה ביותר בתחום הנדל”ן והתעשייה ומציע את שירותיו לאדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ולקוחות פרטיים. הניסיון הרב, הזמינות המרבית והעבודה המהירה והאיכותית, הם אלו שמאפיינים את הסטודיו ומבדלים אותו מאחרים.

מה מידת הנחיצות של שירותי הדמיות תלת ממד?

אנו נמצאים בעידן חדש בו הטכנולוגיה הדיגיטלית מאוד מפותחת ובפני אדריכלים ומעצבי פנים עומדים כלים חדישים אשר מאפשרים ללקוחות לראות את התמונה השלמה בכללותה. הדמיות תלת ממד מטשטשות את הדמיון בין המציאות לחלום והן שיאפשרו לכם לראות, להראות ואף להמחיש ללקוחות את התוצר המוגמר. כיום, הדמיות אדריכליות הן חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון, בעזרתן ניתן לקבל החלטות טובות יותר לניצול החלל, מה גם שהן כלי שיווקי מצוין לשיווק פרויקטים גדולים כקטנים, החל מבניינים פרטיים ועד לשכונות מגורים.

למה לבחור בסטודיו ?Daniel Michaeli

לכל אורך הדרך אנו נהיה קשובים לצרכים האישיים שלכם, וכן לצרכיו של הפרויקט, תוך שתורמים מהידע ומהניסיון שלנו לתהליך. הסטודיו פועל זמן רב, אולם דואג להתעדכן באופן תמידי בכל החידושים, הטרנדים והפיתוחים הקיימים בתחום כדי להציע לכם תוצר מוגמר מקצועי, איכותי ולא פחות חשוב – יצירתי.

לתאום פגישה או לקבלת פרטים נוספים, צרו עמנו קשר ונשמח להיות שותפים לשלבי הבניה והתכנון של הפרויקט שלכם.
99%

מקצועיות

100%

אמינות

95%

שירות לקוחות

100%

עיצוב ייחודי

052-57-222-57 התקשר עכשיו וקבל הטבה ייחודית

אמינות ומקצועיות הינם חוט השידרה של חברתנו, נשמח לעמוד לשירותך

התקשרו עכשיו