לסטודיו מחלקת עיצוב Custom Made Furniture אשר מתאימה עבור הלקוח את הרהיט המושלם לכל חלל ולכל מטרה תוך שילוב הרמוני בין עיצוב מוקפד ומדוייק לבין פונקציונליות ופרקטיות הרהיט. הסטודיו עובד עם נגרים מומחים בעלי נסיון עשיר בתחום רהיטי היוקרה.

כל חלל הוא ייחודי וכך גם עיצוב רהיטים, לכל חלל יש את המגבלות והיתרונות העיצוביים שלו. כל חלל זקוק להתייחסות מיוחדת המתוכננת אך ורק עבורו. הדרך הטובה ביותר להפוך חלל טוב לחלל מושלם היא להתאים כל חיפוי קיר, כל הנמכת תקרה וכל רהיט בדיוק לתנאי החלל. רהיטי המעצבים של סטודיו DESIGN LAB מותאמים בדיוק לצרכי עיצוב החלל. עיצוב רהיטים מתוכננים עד ליסודם על מנת להשתלב בחלל בצורה הרמונית הן מבחינת החומר, הפונקציה אותה נועדו לשרת והן מבחינת הנראות אשר משלימה את עיצוב החלל ומביאה אותו למצב אופטימלי. 

מלבד היות הרהיט פריט דקורטיבי בחלל, עיצוב הרהיטים הוא גם "כלי" לסידור הבית. רהיט מעצבים לוקח בחשבון את כל צרכי המשתמש ודואג לתת מענה לכל מה שמצריך אחסון או תצוגה במקום הראוי לו ביותר.

רהיטים הם הלב של הבית, רהיטים מותאמים ומתוכננים היטב הם שיכתיבו את האווירה והחוויה שמעביר החלל. רהיטי עץ מחממים את אווירת הבית, משרים אווירה נינוחה ופסטורלית, מקרבים את השוהים במקום לטבע ולמקורות.

 

סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים  יתאים ויעצב עבורכם את הרהיטים האידיאלים עבורכם.

לחץ לגלרייה
התקשרו עכשיו