עיצוב חדרי שינה

סגנונות עיצוב של חדרי שינה

עיצוב חדר שינה בסגנון עתיק- מתאים לאנשים שאוהבים רטרו, עם חדרי שינה מרווחים וגדולים. העיצוב יכלול בדרך כלל: מיטה מאסיבית עם הרבה כריות עליה, וילונות ארוכים ואטומים בשילובי צבעים, שטיחים עבים, פינת ישיבה קטנה מאובזרת בסגנון עתיק וכד'.

עיצוב חדר שינה בסגנון כפרי- מתאים לאנשים שאוהבים את הטבע וצבעים עשירים וחזקים. בדרך כלל יהיה מאובזר בשידות עץ עם פרזול ברזל, כיסויי מיטה צבעוניים וחמים, ירוק, בורדו, כתום וכמובן הרבה עץ.

עיצוב חדר שינה בסגנון מודרני- מתאים לאנשים צעירים או צעירים בנפשם, שאוהבים ריהוט מודרני וחדשני. עיצוב מינימליסטי, נקי, עם צבעים בהירים וטבעיים.

עיצוב חדר שינה בסגנון רומנטי- מתאים לזוגות אוהבים שרוצים אווירה רומנטית בחדר. ניתן לאבזר במיטת ברזל עם ראש מיוחד, וילונות וכיסויי מיטה מבדי תחרה בצבעים בהירים, שידות במראה וינטאג', טפטים בצבעים נעימים וכד'.

על מה חשוב להסתכל בזמן עיצוב חדר השינה?

הכי חשוב ולפני הכול: התחשבו בנתוני החדר! גודל החדר, מיקום הדלתות והחלונות וצורת הקירות. אלו הנתונים שיתנו לכם מושג איך להתחיל במיקום הרהיטים בחדר השינה כאשר הדגש צריך להיות על מיקום המיטה, ובהתאם לסדר את שאר הרהיטים. מיטה יכולה להיות באמצע החדר ומאחוריה לבנות ארונות, או שאפשר להעמיד אותה עם הגב לקיר עם החלון שיכוסה בווילונות (פחות מומלץ מכיוון שאוויר קר חודר דרכו וגם יהיה קשה יותר לנקות אותו), ובכלל- יש הרבה אפשרויות שצריך לשקול.

מיקמנו את המיטה והרהיטים. מה הלאה?

  • עיצוב תאורה: מנורות קיר ומנורות עמידה יהיו עדיפות בהרבה על אהילים מגושמים ומנורות פלורסנט. חשוב שהתאורה לא תהיה לבנה אלא צהובה או לפחות על גוון יותר צהוב מלבן במקרה של נורות חסכוניות. כדאי לדאוג לתאורה חזקה ושניתן לעמעם לפי הצורך.
  • טקסטיל: וילונות שיתאימו לסגנון עיצוב החדר (מודרני, כפרי וכו'), שטיחים רכים ונעימים (עדיפים על פרקט שכל דריכה עליו יכולה לגרום לאנשים שישנים חלש להתעורר), כיסוי מיטה בצבעים שיתאימו ואיך לא- כריות יפות על המיטה (לא להגזים עם יותר מדי כריות או כריות ענקיות).
  • אביזרים: כמובן שלגבי טלוויזיה הדעות חלוקות, חלק אוהבים לראות ביחד טלוויזיה לעומת החלק השני שטוען שהטלוויזיה מפריעה לשינה בגלל האור שמוקרן ממנה או בגלל שמה שאנחנו רואים מופיע אחר כך בחלומות. בכל מקרה, כדאי שהיא לא תהיה במרכז החדר אלא בתוך נישה, ארון, על שידת המגירות וכד'.

לסיכום, בעזרת מעצב פנים מומלץ תוכלו לעצב לעצמכם חדר שינה באיזה סגנון שתרצו: מודרני, קלאסי, כפרי, וכמובן גם רומנטי, והכל בזכות עיצוב חכם ושימוש בתאורה, טקסטיל, אביזרים נכונים, ועוד כמה סודות ששמורים למעצבי פנים.

לחץ לגלרייה
התקשרו עכשיו