שירותי עיצוב הפנים מטעם סטודיו דניאל מיכאלי ניתנים בליווי הדמיות תלת ממדיות ומאפשרים לכם לדעת, להבין, לראות ולחוות איך יראה החלל, עד לרמת הפרט הקטן ביותר. אתם תוכלו לראות את התמונה הכללית כבר בהתחלה ולא כשיהיה כבר מאוחר מדי לבצע שינויים וכך לזכות לחיסכון מרבי הן בעלויות והן בזמנים.

עיצוב פנים

סטודיו עיצוב פנים -  הוא סטודיו בעל קונספט ייחודי וחדשני אשר נוקט בשיטה פורצת דרך הבאה להקל על הלקוח להבין ולחוות את החלל עד לרמת הפרט הקטן ביותר וכל זאת עוד לפני שלב השרטוטים הסופי.

כל אדם הוא שונה מחברו לכל אדם מומחיות וידע רבים בתחומים מגוונים וקצת פחות בתחומים אחרים... לכן הסטודיו עיצוב פנים מציע ללקוחותיו "תרגום בגוף הספר" כבר מרגעי העיצוב הראשוניים. מכיוון שתמונה אכן שווה אלף מילים אנו מאמינם שהדרך הטובה ביותר להגשים את חלומות העיצוב של הלקוח הוא ראשית להראות ללקוח מה הוא מקבל. זאת על ידי המחשת החלל המעוצב בהדמיה היפר ריאליסטית כבר בשלבי התכנון הראשוניים ורק לאחר שהלקוח רואה, מבין ומאשר את ההדמיה אנו עוברים לשלבי התכנון הסופיים המוגשים בשרטוטים מקצועיים. הרי לא כולנו מעצבים ולא כולנו יודעים לקרוא תכניות מסובכות...

 

חלל ריק כמו בית חדש או בית שעובר שיפוץ, לא פעם מקשה עלינו לראות את התמונה המלאה ולהבין איך אפשר להפיק את המרב ממנו ובטח שלא לראות ולדמיין את העיצוב העתיד לבוא - עיצוב סלון, עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי ילדים ועוד.

עבור מעצב פנים, הרי שחלל מסוג זה מהווה דף חלק שרק מחכה להתהוותה של היצירה הבאה. בסטודיו אנו מתייחסים לתחום עיצוב הפנים כאמנות לשמה וכדי לחלוק עמכם את החזון ולהפוך אתכם לשותפים מלאים ליצירה, אנו ניצור עבורכם תכנית תלת ממדית שתאפשר לכם לראות את התמונה השלמה.

לא תאמינו מה אפשר לעשות בחלל שלכם

עיצוב פנים זהו תחום הדורש ראיה מרחבית. אין זה מספיק רק להגיע לחלל ולטוות תכנית עיצוב, אלא שיש להכיר את בעלי הבית או העסק לעומק, להבין את הצרכים, להבין מהו הסגנון המועדף  וליצור עיצוב מותאם אשר יעניק לכם כבעלי הנכס / עסק את הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר אשר יגרמו לכם באמת להרגיש בבית חלומותיכם וכל זאת תוך שילוב האסתטיקה והחזון העיצובי של הסטודיו.

צוות הסטודיו המורכב מאדריכלים ומעצבי פנים הוא מכונה משומנת היטב אשר עובדת יחד בשיתוף פעולה פורה והכל למטרה אחת: לעצב את החלל המושלם והמתאים ביותר עבורך!

הצבת סטנדרטים ויעדים גבוהים ביותר תוך עמידה בהם, העבודה החדשנית והרעיונות פורצי הדרך, הזמינות הגבוהה , התוצר האיכותי ומשב הרוח הרענן הפכו לסימני ההיכר של סטודיו והם אלו שמייחדים אותנו.

המטרה שלנו ושלך זהה – הגשמת החלומות העיצוביים שלך!

לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ והיכרות, צרו עמנו קשר ואנו נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון שצברנו בתחום - ולעזור לכם לנצל את החלל על הצד הטוב ביותר.

לחץ לגלרייה
התקשרו עכשיו