לסטודיו מחלקת הדמיות תלת מימד אשר מעניקה ללקוחותיה את חוויית החלל הריאליסטית ביותר ומאפשרת לראות ולהכיר את החלל עוד לפני תחילת שלבי השרטוט ובכך להגיע לתוצאות סופיות מיטביות ומדוייקות תוך יצירת שפה משותפת ויזואלית וקלה להבנה למעצב, ללקוח ולבעלי המקצוע

הדמיות אדריכליות ועיצוב הוא שפה בפני עצמה... שפה אותה רק חלק מן האנשים מבינים ויודעים לקרוא אותה. שפה אשר עלולה להרתיע אנשים אשר לא מיומנים בה.

כיום ידוע שאחד "המוצרים" היקרים והיוקרתיים ביותר הקיימים בתחום העיצוב הוא הדמיות אדריכליות ההיפר ריאליסטית (הדמיה אשר מראה בתמונה את החלל לרבות התאורה, הריהוט, הריצוף וכל אספקט ויזואלי בחלל הבית/ העסק). ברוב המשרדים בארץ ובעולם הדמיית התלת מימד הינה תענוג אשר יקר מלממש.

דבר זה מקשה על לקוחות אשר השרטוט שנעשה על ידי האדריכל הוא זר ובעייתי להם. לא אחת קורה שהלקוח מתקשה לדמיין או להבין עד הסוף מה בדיוק הוא קנה במיטב כספו עד אשר מאוחר מידי.

הדמיות אדריכליות תלת מימד היא "הנשק הסודי" של הסטודיו והיא פתוחה לכל לקוח אשר חתם עם הסטודיו על הסכם - עיצוב פנים.

בהדמיה אדריכלית אנו מראים ללקוח את החלקים העיקריים של עיצוב פנים הבית על מנת לעזור ללקוח להבין ולראות בדיוק את מה שהוא מקבל.

להבין ולחוש את החומר... לראות ולהיות שותף לדיון כשווה ערך למעצב ולא רק לסמוך עליו ולקוות לטוב. הסטודיו מביא את מיטב הרעיונות שיש באמתחתו ומקים אותם לחיים בעזרת הדמיית תלת מימד היפר ריאליסטית.

אנו מדברים בשפה אותה כל לקוח יכול להבין, לראות ואף להרגיש. הלקוח הוא שותף אינטגרלי וחשוב לכל אורך הדרך, הרי עיצוב הבית הוא דבר מרגש הן ללקוח והן לנו כמעצבים הדרך הנכונה להעביר ללקוח את החוויה היא על ידי הדמיות אדריכליות אשר ממחישות את העיצוב.

לחץ לגלרייה
התקשרו עכשיו